Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitci EBABİL İO Token Arzı ( Görev karşılığı ücretsiz)

Henüz bugün şu şekil bir mail aldım;

"Merhaba Serdar Bey,

Tarafımızla paylaşmış olduğunuz bilgiler doğrultusunda konu hakkında incelemelerin sağlanabilmesi için dosyanız oluşturulmuştur.
İncelemeler tamamlandığında sizlere mail yoluyla dönüş sağlayacağız.

İyi günler dileriz.

Sevgilerimizle,
Bitci Destek Ekibi"

Henüz bugün şu şekil bir mail aldım;

"Merhaba Serdar Bey,

Tarafımızla paylaşmış olduğunuz bilgiler doğrultusunda konu hakkında incelemelerin sağlanabilmesi için dosyanız oluşturulmuştur.
İncelemeler tamamlandığında sizlere mail yoluyla dönüş sağlayacağız.

İyi günler dileriz.

Sevgilerimizle,
Bitci Destek Ekibi"
Buda birsey. En azindan şuan uzun süre cevap gelmezse hesap sorabilecegin bir mail var elinde.

Dar alanda kısa paslaşmalar. Ne demek tüm sorumluluk zealy de. Bariz sorun varsa bildirirler düzeltir
yok o manada değil sorun onlardan kaynaklı dediler bildireceğiz dedi işin garibi zealy e yazıyorum tüm detayları istiyor atıyorum bir sorun yok herkes bir görev yapmış diyor kanıt atıyorum sizler o etkinliğe katılmamış puan kazanamamış olabilir misiniz diyor :D

yok o manada değil sorun onlardan kaynaklı dediler bildireceğiz dedi işin garibi zealy e yazıyorum tüm detayları istiyor atıyorum bir sorun yok herkes bir görev yapmış diyor kanıt atıyorum sizler o etkinliğe katılmamış puan kazanamamış olabilir misiniz diyor :D
Öyle bir etkinlik yok ya da mükerrer kazanım olmuş olayindan anlayamayacak kadar kısa süredir mi bu işi yapıyorlar acaba :)

Bana hala geri dönüş olmadı. Zealy görevleri yarın 23:59'da bitecek ve sadece 148 kişi katılmış. Ama acaba kaç token dağıtacaklar o havuzuda söyleselerdi az çok ne düşecediğini tahmin ederdik.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri