Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

DENT coin grafik & fikirler

Geçen gün forumdaki bir arkadaş DENT coin ile ilgili bir yazı yazmıştı ben de 3-4 gündür takibindeyim. Kendi fikrimce grafiğin gidiş yönünü çizmeye çalıştım.
Fincan kulp formasyonu bence hedefine ulaştı ve hedef dönüşünde retest yapıyor. Fincan ve kulp seviyeleri artık hem destek hem de stop noktası olarak karşımıza çıkıyor. Şu haliyle bakıldığında fibo seviyeleri alım satım için uygun fakat hedefler çok yüksekte. Ayrıca parabolik yükseliş içinde yoluna devam edebilir. Bu da bize yaklaşık x5 gibi getiriler getirme ihtimaline sahip. 0.0207 , 0.018 ve 0.013 seviyeleri stop olarak kabul edip hedefler beklenebilir. YTD

Adsız.png

Öğlen 12 gibi 0.013e kadar düşen bi uzun kırmızı mum çizmiş şu anda tekrar 0.018 seviyesinde. @Gknacr konunuzu da inceleme fırsatı buldum elinize sağlık aslında firmanın vaatleri yol haritası uzun vadede üzmez hissine kapılmamıza yol açıyor tabi ki YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Son 24 saatte biraz kırmızı ağırlığını görüyorum umarım düzeltme gelecektir buraya.

Öğlen 12 gibi 0.013e kadar düşen bi uzun kırmızı mum çizmiş şu anda tekrar 0.018 seviyesinde. @Gknacr konunuzu da inceleme fırsatı buldum elinize sağlık aslında firmanın vaatleri yol haritası uzun vadede üzmez hissine kapılmamıza yol açıyor tabi ki YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Son 24 saatte biraz kırmızı ağırlığını görüyorum umarım düzeltme gelecektir buraya.
Bende düzeltme geleceğini düşünüyorum. Bu tarz coinlere uzun vadeli giriyorum ben hocam. Öyle olunca da anlık düşüşler üzmüyor.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,216
Kullanıcılar
6,694
Son üye
0xbawer
Geri