Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Fexobit Ekibi Açıklama

Sevgili Arkadaşlar,
Biraz önce açıkladık ertelemelerin nedenlerini.
Değişen saatler yüzünden, birçoğunuz planlarınızı bozdunuz ya da plan dahi yapamadınız.
Haklısınız.
Ama olağanüstü gelişmeler yaşadık ve bunun karşısında yatırımcıyı nasıl en iyi şekilde koruruz, tamamen buna odaklandık.
Süreç yönetimiyle ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi de okuyoruz.
Diğer yandan; tüm bu süreçte yanımızda duran, sadık, Fexobit’e güvenen yatırımcılarımıza bir anlamda teşekkür etmek için 500 bin olarak belirlediğimiz Fexo Token Airdrop havuzumuzu 1 milyon adede yükseltiyoruz.
Airdrop kriterlerimizde herhangi bir değişiklik yok.
Yani eski sistemde 1 airdrop alacak kullanıcı, artık 2 alacak.
Anlayışınız ve desteğiniz için tekrar teşekkürler.

Fexobit Ekibi Açıklama

Sevgili Arkadaşlar,
Biraz önce açıkladık ertelemelerin nedenlerini.
Değişen saatler yüzünden, birçoğunuz planlarınızı bozdunuz ya da plan dahi yapamadınız.
Haklısınız.
Ama olağanüstü gelişmeler yaşadık ve bunun karşısında yatırımcıyı nasıl en iyi şekilde koruruz, tamamen buna odaklandık.
Süreç yönetimiyle ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi de okuyoruz.
Diğer yandan; tüm bu süreçte yanımızda duran, sadık, Fexobit’e güvenen yatırımcılarımıza bir anlamda teşekkür etmek için 500 bin olarak belirlediğimiz Fexo Token Airdrop havuzumuzu 1 milyon adede yükseltiyoruz.
Airdrop kriterlerimizde herhangi bir değişiklik yok.
Yani eski sistemde 1 airdrop alacak kullanıcı, artık 2 alacak.
Anlayışınız ve desteğiniz için tekrar teşekkürler.
Bende kasa var. Onlara ekstra fazla verecekmis. Dip not. Tabi çok birşey düşmez hocam. Ama gönül alma olayı güzel bir düşünce. Anladığım kadarıyla gerçekten birşeyler başarmak istiyorlar ve bu konuda çok istekliler.

Bende kasa var. Onlara ekstra fazla verecekmis. Dip not. Tabi çok birşey düşmez hocam. Ama gönül alma olayı güzel bir düşünce. Anladığım kadarıyla gerçekten birşeyler başarmak istiyorlar ve bu konuda çok istekliler.
ben kasa almadım üyelik ödülü yeter diye keşke alsaydım :D o değil iş yerinde kimseyede aldırmadım uzun süre kalmayacaksanız almayın dedim

ben kasa almadım üyelik ödülü yeter diye keşke alsaydım :D o değil iş yerinde kimseyede aldırmadım uzun süre kalmayacaksanız almayın dedim
Ben denemek için aldım hocam. Bir siteyi yönetiyorsan en iyi deneyimi farklı katılımlarla saglarsin mantigiyla. Şuana kadar memnunum. İşlem ücretleri için verilen kuponda çok işime yaradı ve ön satış sonrasi çok işime yarayacak açıkçası.

Android uygulamasinda ilk 15 dakika limit emri verdirmedi. 15 dakika sonrada market emrinde 5-6 defa almasına rağmen gerçekleşmedi. Alakasız bir fiyattan karda da olsa düşük fiyattan alım satış gerçekleştirdi sonunda.

Ekibimiz android uygulama ile ilgileniyor deniliyor. Çözüm bu değil. İlk 15 dakika işlem yapılamadı Android'de. Zaten site mobilden girince neden illa android e yonlendiriyor anlamış değilim. Cozumsuz ve ilgineliyoruz ile gecistirilen, sorun yaşanmasına rağmen tam anlamıyla gerekli hazırlıklar yapılmadan yapılmış bir listeleme olarak benim hafızama kazındı. Tüm varlığımı satıp çıktım.

Bu arada Şaşkaza listeleme öncesi fexo tahtasina girmesem bende işlem yapamayacağım. Hiçbir şekilde tahtaya girmiyor android te. Bunun adına ne denir bilmem ama mağduriyet gidereceklerini de hiç sanma. Bizdeki standart öyle ya da böyle çıktık olan oldu devam.

Regülasyonu bunun için istiyorum. Örnek bu tip bir durumda en yüksek tahta fiyatından şirket ödeme yapacak gibisinden bir yasa içeriği olsa bak bakalım üst düzey hazırlık yapmadan listeleme yapan oluyor mu?

Neyse herşeye rağmen karda çıktım. Ama halka arza girsem kafam daha rahat olurdu.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri