Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hala androidde emir çalışmıyor
Market emri verdim arada nasıl olduysa gerçekleşti. Tabi istediğim fiyattan satamadim.

Adamlar mantalite bir şekilde sattım ve kardayim, kardasın ne konuşuyorsun.

Ya gömmek istemiyorum ama gerçekten sabrımı zorluyorlar.

Adama diyorlar ki arada market emri deneyin. Adam diyor ki niye market gireyim limit emri girmek istiyorum. Cevap tahtada arada fazla fark yok zaten. Sanane adamin ne fiyat gireceginden.

Market emri verdim arada nasıl olduysa gerçekleşti. Tabi istediğim fiyattan satamadim.

Adamlar mantalite bir şekilde sattım ve kardayim, kardasın ne konuşuyorsun.

Ya gömmek istemiyorum ama gerçekten sabrımı zorluyorlar.

Adama diyorlar ki arada market emri deneyin. Adam diyor ki niye market gireyim limit emri girmek istiyorum. Cevap tahtada arada fazla fark yok zaten. Sanane adamin ne fiyat gireceginden.
Tam saçmalık yaptıkları bu kadar olacağını beklemiyordum hiç mantalite yok çektim bitti airdrop verirse onuda satar çıkarız

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri