Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

HSX Token Ne Zaman Listelenecek?

bugün yeniden yorumlasan tavsiyen ne olurdu hocam?
Sadece global listeleme yapmanın yatırımcıyı memnun edeceğini ve bunun için aylardır beklemesinde bir sakınca olmadığını düşünen bir yönetim ile yollarına devam ediyorlar.

Tier1 borsada anlaşma yapılmış siradalarmis. Ancak ürünü kim alacak bu kadar söz tutulmadiktan sonra onu bilmiyorum. Bu piyasada güven kaybedildi mi geçmiş olsun.

Sadece global listeleme yapmanın yatırımcıyı memnun edeceğini ve bunun için aylardır beklemesinde bir sakınca olmadığını düşünen bir yönetim ile yollarına devam ediyorlar.

Tier1 borsada anlaşma yapılmış siradalarmis. Ancak ürünü kim alacak bu kadar söz tutulmadiktan sonra onu bilmiyorum. Bu piyasada güven kaybedildi mi geçmiş olsun.
o halde geçmiş olsunmu diyoruz hocam ?

o halde geçmiş olsunmu diyoruz hocam ?
Listeleme olacakta ne Aman olacak. Kaçan eden birileri yok şuan ama çıkıp açıklamaya tenezzül etmeyen bir CEO var.

Telegram kanalları tam bomba zaten. Çiftlik gibi.

Bekliyoruz bu söylenen sırada bekleyen listeleme in gelmesini. Açık söyleyeyim satipta kurtulamayacagim. Kilitliler kalacakm yoksa elimde bir tane tutmam.

Herks kendini büyük proje zannediyor. Herkes tier 1 listelemesi yapınca ucacaz kacacaz zannediyor. Halihazırda uygulaması olan ve bilmem kaç milyon üyesi bulunan bir uygulama olabilir ama zamanında bir hrsaplama yapmıştım. O hesapla bir kişiye günlük bağış oranları çok komik rakamlar. Sadece şişirilmiş bir adım sayısıyla algı farklı olusturuluyor.

Millet haklı olarak kazan kaldirmaya başladı. Ha umurlarinda mi? Değil
Doğru düzgün muhattaplik bile yok.

Q1 dendi sonra anlaşma imzalandı sıradayız denildi. Ben anlamıyorum bu süreçleri biliyorum net bir tarih alamamak bana oldukça mantıksız geliyor. Binance bu şekilde yapıyor biliyorum ama kilitli satış yapacaklar sözde. Binance de o şekilde launch yapmıyor. Yani durum öyle ki borsayı bile tahmin edemiyorum.

Son düzenleme:
Üzülme bu kadar @SatoshiTURK hocam. Kaç gündür kimsenin sesi çıkmıyordu. Millet soru soruyor ne olacak diye cevaplayan bir Allah in kulu yok. Ben şikayet basvurusuyla alakalı örnekli içerik hazırlayacağım, ihtiyaç olacak sanırım diye yazdım ve o hiç ortada olmayan insanlar bir anda beni banlayabilmek için ortaya çıktı :) kısaca oradalar ama muhattap almıyorlar.

Ben @Theleoncoin hocam ile yaptığım bir görüşmeden sonra aklıma gelen fikri hayata geçirip çevremde ne kadar yargı tanıdığı varsa tanıdığın tanıdığı falan hepsine danıştım. Çok ciddi açıklar var mevzuda ve insanlar farkında değil ama şikayet etseler ortalık karışacak. Müsait olabilirsem bayram tatili sonrası bunun ile alakalı bir içerik hazırlayacağım.

Üzülme bu kadar @SatoshiTURK hocam. Kaç gündür kimsenin sesi çıkmıyordu. Millet soru soruyor ne olacak diye cevaplayan bir Allah in kulu yok. Ben şikayet basvurusuyla alakalı örnekli içerik hazırlayacağım, ihtiyaç olacak sanırım diye yazdım ve o hiç ortada olmayan insanlar bir anda beni banlayabilmek için ortaya çıktı :) kısaca oradalar ama muhattap almıyorlar.

Ben @Theleoncoin hocam ile yaptığım bir görüşmeden sonra aklıma gelen fikri hayata geçirip çevremde ne kadar yargı tanıdığı varsa tanıdığın tanıdığı falan hepsine danıştım. Çok ciddi açıklar var mevzuda ve insanlar farkında değil ama şikayet etseler ortalık karışacak. Müsait olabilirsem bayram tatili sonrası bunun ile alakalı bir içerik hazırlayacağım.
güzel olur hocam :)

İlginç bir proje yönetimi a.madrid ile anlaşma yapabilen adamlar bir token piyasaya süremedi

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri