Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

HSX Token Ne Zaman Listelenecek?

İlginç bir proje yönetimi a.madrid ile anlaşma yapabilen adamlar bir token piyasaya süremedi
Adamlardaki kafa tam olarak bu aslında, paramız var bilinirlilik var biz yaparız diyerek girdikleri işin; kolay bir iş olmadığını anlıyorlar.
aslında şunu görüyorum ben, bu sektöre girip token coin çıkaracağım diyip rezil olan tüm hepsindeki ortak nokta EGO, bu ego bunları batırıyor.

Adamlardaki kafa tam olarak bu aslında, paramız var bilinirlilik var biz yaparız diyerek girdikleri işin; kolay bir iş olmadığını anlıyorlar.
aslında şunu görüyorum ben, bu sektöre girip token coin çıkaracağım diyip rezil olan tüm hepsindeki ortak nokta EGO, bu ego bunları batırıyor.
Tam olarak cuk oturdu. İlk ekiplerini sırf bu yüzden paketlediler. Yine yüksek arz yüksek fiyat. Biz zaten buyuyuz havalariyla bir Türk borsasında ön satış planladılar. Hadi şimdi global falan olacakmış fiyat anlaşılabilir de, azıcık akıl yoktu yani.

Avalanche bence bu konuda en güzel örnek. Emin bey bu konuda üst seviye bilgili bir insan olarak görülüyor. En azından kripto alanında dünya çapında otorite. Ama adam ego yapıp yüksek fiyattan ön satış yapmadi. Herşey oturduğunda da fiyat katlanarak yukarı çıkıp tüm ilk yatirimcilarini sevindirdi.

@SatoshiTURK hocam daha önce defalarca konuştuk ve her seferinde aynı şeyi söyledim hatırlarsan, yatırımcı küsmeyecek. Ön satıştan kazanamayan adam o projenin yüzüne bakmaz. Ön satışa gireblerde bu işi dsha derin arastiranlar. Yani önünde bir borsa var, onda 3-5 token var onlardan alayım diyen ekip değil.

Yatırımcıyı kustureblerin başına yakın zamanda neler geldiğini gördük. Bellerini dogrultamadilar. Scam kategorimizde yatıyorlar.

Anlaşma yapmak aslında çok kolay ben köpek eğitim yarışmalarına giderken dünyanın en büyük üreticileri ile anlaşma yapmıştım sponsorluk hemde bir mail ile almıştım bunlardaki ego boş

Anlaşma yapmak aslında çok kolay ben köpek eğitim yarışmalarına giderken dünyanın en büyük üreticileri ile anlaşma yapmıştım sponsorluk hemde bir mail ile almıştım bunlardaki ego boş
Tam üstüne bastın hocam. Bunlar bir tuhaf gerçekten. Seninde bildiğin gibi herşey paraya bakiyor.

Telegram gruplarında varsan göruyorsundur. Yeni birşey yok, dedik ya, aynı şeyi tekrar tekrar mi soyleyecegiz. Cevap veren yok belli bir süre sonrada. Telegramda görevlendirdikleri arkadaşın ego tavan. Aynı şeye cevap vermem ben havasında. Sende çok gruplara katıldım, hep bilirsin aynı soru defalarca sorulur. Aynı soruyada defalarca cevap verilir. Grup yöneticileri aktif görünür. Sohbet sürekli aktiftir. Anlayış; sohbetin aktifligi projenin aktifligidir.

Tam üstüne bastın hocam. Bunlar bir tuhaf gerçekten. Seninde bildiğin gibi herşey paraya bakiyor.

Telegram gruplarında varsan göruyorsundur. Yeni birşey yok, dedik ya, aynı şeyi tekrar tekrar mi soyleyecegiz. Cevap veren yok belli bir süre sonrada. Telegramda görevlendirdikleri arkadaşın ego tavan. Aynı şeye cevap vermem ben havasında. Sende çok gruplara katıldım, hep bilirsin aynı soru defalarca sorulur. Aynı soruyada defalarca cevap verilir. Grup yöneticileri aktif görünür. Sohbet sürekli aktiftir. Anlayış; sohbetin aktifligi projenin aktifligidir.
Hocam yabancı gruplarda küfür etmişliğim vardır artık yeter deyip admin sabırla cevap verir bizim türk gruplarında günaydın desen dövüyorlar profesyonel olmak çok farklı malesef bizde siz ne biliyorsunuz deyip seni adam yerine koymuyorlar bir tokende balina sayılacak bir adam sırf grup admini yüzünden tüm malını satıp çıktı bir kaç projede bende aynı şekilde sizinle mi uğraşcam deyip satıp çıktım bunlar maalesef bizim projelerde çok var

Hocam yabancı gruplarda küfür etmişliğim vardır artık yeter deyip admin sabırla cevap verir bizim türk gruplarında günaydın desen dövüyorlar profesyonel olmak çok farklı malesef bizde siz ne biliyorsunuz deyip seni adam yerine koymuyorlar bir tokende balina sayılacak bir adam sırf grup admini yüzünden tüm malını satıp çıktı bir kaç projede bende aynı şekilde sizinle mi uğraşcam deyip satıp çıktım bunlar maalesef bizim projelerde çok var
Bu konuda contentus adminlerinin maşallahı var her şeyi açıklıyor anlatıyor kimseyi kırmamaya çalışıyor gerçekten profesyonellik var şaşırtıcı hemde

Bu konuda contentus adminlerinin maşallahı var her şeyi açıklıyor anlatıyor kimseyi kırmamaya çalışıyor gerçekten profesyonellik var şaşırtıcı hemde
Hocam profesyonellik başka birşey. Hani yonetici olabilirsin ama o grubun içinde balinalarda var. Birini küstursen dediğin gibi tepetaklak eder seni. Hani tabir belki tam yerinde değil ama hoş tutman lazım. Sana para veriyorlar sonuçta, yatırım yapmışlar. Telegram yöneticisine direk ödeme yapmiyor yatırımcı belki ama firma yapıyor ya da token veriyor. Sen balina kacirirsan elindeki malın değeri düşer. Gruplarda sürekli gommeyin projenizi maliniza sahip çıkın diyen adamlar bunları yapanlar.

Hoş kufurde etmedim ben. Etmemde kolay kolay. Beni kolay geremezler. :)

AMA yapacaklarmış. Ama bilin bakalım kiminle. Globalle. Yatırımcı TR de ama bunlar global ile AMA yapıyorlar. Oda israrlardan sonra. Yoksa böyle birşey planda yok. Ama ısrar eden TR grubu, Ama yapılan çoğunu botların oluşturduğu global.

@sefaclr ek bir bilgi olsun sizede

Açıkça söylüyorum topluluk yoneticilerinden de birşey olmaz bitci üzerinden yatırım yapanları hiçe sayan, görmezden gelen ve bir token çıkarmasını kaç aydır beceremeyen bu ekiptende birşey olmaz. Global anlaşmalar yapsalar ne olur. Artık herkes farkında kulüp, futbolcu anlaşmalarında herşey paraya bakiyor. Adamlar kendilerine gelir sağlayacağını düşündükten sonra Bir ek gelir gibi görüyorlar bu işleri. Onların primiyle olacak iş değil. Adımdan kazanma olayına yönelmeleri gerekirken bunlar chiliz- sosyal sorumluluk tarzına dönmeye çalışıyorlar.

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,175
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri