Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ice Token Ön Satışı

Yine bir satış söz konusu olabilir mi hocam. Zamanında vardı öyle bir mevzu biliyorsun.
Huobi Türkiyeden bir çok borsa ile ilgilendi hocam SUN yoktu yönetimde o zaman bildiğim kadarıyla BİTAY ile de ilk başlarda anlaşma ve desteklemeleri vardı Huobide çıkan her şey bitayda listeyliydi sonra bozuldu bu anlaşma ve Bitay çöküşe başladı.
Ardından Bitci eski yönetimi Huobi listelemeleri ile birlikte ortaklık yapılacağı söylendi sonra SUN houbi başına geçti. Yeni yönetimin hakkını vermek lazım Bitci bir yılda %10 dan fazla büyüme katetti ve Türk borsaları arasında dikkat çeken bir paya sahip oldu ön satışları ve anlaşmaları dikkat çekici Paribu ve BTC TURK yerinde sayarken Bitci ilerleme yaptı.
Yeni bir yasa çıkarda Global borsaların Türkiyede yer alması zorunluluğu gelirse sıfırdan bir şirket kurmak ve anlaşamlar yapmak üye toplamak zaman kaybı olur bu konuda gelecek bir anlaşma şarşıtmaz beni

Huobi Türkiyeden bir çok borsa ile ilgilendi hocam SUN yoktu yönetimde o zaman bildiğim kadarıyla BİTAY ile de ilk başlarda anlaşma ve desteklemeleri vardı Huobide çıkan her şey bitayda listeyliydi sonra bozuldu bu anlaşma ve Bitay çöküşe başladı.
Ardından Bitci eski yönetimi Huobi listelemeleri ile birlikte ortaklık yapılacağı söylendi sonra SUN houbi başına geçti. Yeni yönetimin hakkını vermek lazım Bitci bir yılda %10 dan fazla büyüme katetti ve Türk borsaları arasında dikkat çeken bir paya sahip oldu ön satışları ve anlaşmaları dikkat çekici Paribu ve BTC TURK yerinde sayarken Bitci ilerleme yaptı.
Yeni bir yasa çıkarda Global borsaların Türkiyede yer alması zorunluluğu gelirse sıfırdan bir şirket kurmak ve anlaşamlar yapmak üye toplamak zaman kaybı olur bu konuda gelecek bir anlaşma şarşıtmaz beni
Zaten bunun temelleri atılmış gibi görüyorum ben. Fexobit borsasının arkasında da farklı türde bir anlaşma var bence. İyi bir kaynak ile girildi piyasaya.

Neyse biz cebinizi dolduralimda kim neyi alıyorsa alsın :)

Zaten bunun temelleri atılmış gibi görüyorum ben. Fexobit borsasının arkasında da farklı türde bir anlaşma var bence. İyi bir kaynak ile girildi piyasaya.

Neyse biz cebinizi dolduralimda kim neyi alıyorsa alsın :)
Fexobit ilginç giden bir sisteme sahip her şekli ile ilginç gidiyor bakalım neler olacak yasa sonrası ortaya çıkar her şey isimleri birden değişir ise şaşırmam :D

kimsenin almaması işleri gelir yukarıdan kilitlerler millete burada da panik yaratıp kendileri yukarıdan mı satacak anlamadım %50 içeri soktu bir günde beni :D
Eğer kasıtlı olarak hamle yapmazlarsa milletin eline veriyorlar demektir.

Stake, listeleme vs. Bir hamle gelmezse yakın zamanda danışıklı dövüştur ve yüksekten kitleyip güzel bir kar yapma pesindedirler.

Eğer kasıtlı olarak hamle yapmazlarsa milletin eline veriyorlar demektir.

Stake, listeleme vs. Bir hamle gelmezse yakın zamanda danışıklı dövüştur ve yüksekten kitleyip güzel bir kar yapma pesindedirler.
ben öyle düşünüyorum astro ve diğerlerinde de aynısını yaptılar toplu olarak market satışları gelmesi ilginç hocam her satışı botlar direkt alıyor

ben öyle düşünüyorum astro ve diğerlerinde de aynısını yaptılar toplu olarak market satışları gelmesi ilginç hocam her satışı botlar direkt alıyor
Valla hocam yüklü girmediğim için çok rahatsız etmiyor beni. Hatta 10 TL seviyelerine emrim bile duruyor. :) olursa olur olmazsa olmaz modunda.

Bir nevi regülasyonu bu sebepten istiyorum.borsa resmen tuzak kuruyor yatırımcıya.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri