Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ilk youtube editim arkadaşlar :)

Senin anlamadığın iş kalmayacak hocam bu gidişle :)
en azından bazı insanlar gibi ot gibi yaşayıp gitmiyor kendisine verilen beyni ve düşünme yetisini son damlasına kadar kullanıyor sanaldan da olsa kendisi ile ve sizinle konuşmak tartışmak gerçekten insana büyük haz veriyor boş insanlar ile yapılan tüm işler boş oluyor @SatoshiTURK gibi insanların çoğalması lazım :D

Senin anlamadığın iş kalmayacak hocam bu gidişle :)
Abi 2010 yılında i3 bilgisayarımla render işlemi 14 gün süren bir animasyonum vardı.
bulamadım bulursam atacağım sana :)
yani ben o yıllarda ae pp ps c4d ile daha çok zaman geçiriyordum.
inan ben göstermiyorum sadece :(
kendimi pazarlayamıyorum benim sorunum bu :)
en azından bazı insanlar gibi ot gibi yaşayıp gitmiyor kendisine verilen beyni ve düşünme yetisini son damlasına kadar kullanıyor sanaldan da olsa kendisi ile ve sizinle konuşmak tartışmak gerçekten insana büyük haz veriyor boş insanlar ile yapılan tüm işler boş oluyor @SatoshiTURK gibi insanların çoğalması lazım :D
bana atfen söylüyorsan hocam şöyle örnek vereyim
11 yaşında 2 yıl yatılı Kuran kursu bitirdim Trabzon of'ta o dönemler tamamen Kuran'ı kerimi ezberledim yanında tecvid + olarak 2 adet din kitabı.
sonrasında bilgisayar dilleri ve programları
sonrasıda incil tevrat diğer kitapları bitirdim
sonrasında yüzlerce belgesel bitirdim
mısır tarihi roma vs.. anlatmakla bitmez.
gece yatarkende sesli kitap dinlerim.
gün sonunda şunu öğrendim beynimizin sınırı yok fakat bahanemiz çok :)
mesela bahanaler şöyle
Bu yaştan sonra zor
Geçti bizden
Ben yapamam
Fırsatım olmuyor
Yeni nesile yetişemiyoruz
Bizim zamanımızda bunlar yoktu.

zaman zaman bende bunları yaparım fakat ben zamanla hatta dakikalarla sıkıntısı olan biriyim.
boş zaman geçirmek bana göre en saçma şey şuan yazarken bile 4 dakikam gitti hesabını yaptım sen düşün :)

Ricky Gervais Lol GIF

Edit yaparken iyi gider yukarıda söylediklerimi özetleyen şarkı :(

(adam profilindeki şarkı ile bile yargı dağıtıyor)
bak mesela dün bir sitede birine cevap verdim aşağıda ssleri var.
Adam bir forumda sormuş Ne Kadar Yaşıyorsunuz ?
Bende resimdeki cevabı vermişim.
1699373073423.png

altına başka bir kullanıcı şunu yazmış

1699373115697.png

bak cevap verirken bile bir zaman vurgusu :)
düşünsene her gece saat tam 12 de banka hesabına 86400 TL yatıyor
bunu kullanmak için 24 saatin var ve her gece aynı para hesabına yatıyor.
fakat bir süre sonra artık sen bu parayı bitirecek bir yer bulamıyorsun :)
zaman böyle bir şey 24 saat 86400 saniye güzelce harcamak senin elinde yada 11000 'e satabilirsinde
fakat sorun şu hayatta alım satım yapmak veya borç vermek almak çok normak
bir şeyi satarsın alan kişi gelir iade eder
bir şeyi alırsın yada gider iade edersin :)
86400 olayı böyle değil geri alamıyorsun

biz 30 günümüzü 11'000 e satıyorsak bu bizim kendimize biçtiğimiz değerdir
bundan ne çıkartabiliriz ? her insanın bir değeri vardır ve satın alabilirsin :)
fakat 86400'ü dolu dolu kullanarak değerini kendin belirleyip daha pahalıya satabilirsin kendini :)

yazmakta iyi değilim umarım anlatabilmişimdir.
aslında bilgisayar ile tanışmamı bir gün anlatsam eminim herkes yok artık der

bakın bayadır yazmıyordum 10 dakikam gitti keyifli forumlar arkadaşlar.

yazmakta iyi değilim umarım anlatabilmişimdir.

sen her zaman yaz hocam :) ben bilgisayarla 20 yaşında tanıştım diyebilirim yani tam anlamı ile tanışmak değil oda hala bilmediğim bir çok şey var bilgisayar ile ilgili yani gelişmiş anlamda değil en basit anlamda bilmediğim şeyler var ama oturup millet gibi yatacağıma yada tv izleyeceğime bilgisayardayım iki sene oldu ceo kavramını öğreneli kitap okuyor boş karalamalar yapıyordum sonra kendi e ticaret sitem için ceo yazıları alırken ceo olayını öğrendim yarı satın aldım yarı kendim yazdım tam anlamı ile olmasada canva gibi basit programlar ile shop öğrendim birde şu yazılım işine el atabilirsem :)

ben coin alıp satarken bile ilk günden bu yana en kötü coinmarket verilerine bakıyordum sonra bu formu buldum arkasındaki ekibe yaptıklarına whitepaper gibi bir çok özelliğine bakmaya başladım sonra whitepaper ile projeyi karşılaştırmayı öğrendim ve sonra kendim neden yapmayayım dedim ortaya 3 farklı proje çıkardım (tabi bunlar hayatta değil belki hayata geçer ama bunlar benim projem) her gün yarım saatte olsa kitap okumaya çalışırım bazen yaylaya çıkarım oturur buz gibi balkonda kitap okurum millet işin var gücün var bırak bu saçmalığı der güler geçerim çünkü kendi çocuklarına kitap oku diye kızar kavga eder hatta döver ama ben ve eşim çocukları alır oturur kitap okuruz .

keşke gelişmiş ekipmanlarım ve azda bilgi olsa da yazılımda öğrensem diyorum wordde paragraf boşluğunu silemeyen bile adamlar artistlik yaparken bazen sadece oturup izlemek o kadar zevkli oluyor ki :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri