Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ilk youtube editim arkadaşlar :)

sen her zaman yaz hocam :) ben bilgisayarla 20 yaşında tanıştım diyebilirim yani tam anlamı ile tanışmak değil oda hala bilmediğim bir çok şey var bilgisayar ile ilgili yani gelişmiş anlamda değil en basit anlamda bilmediğim şeyler var ama oturup millet gibi yatacağıma yada tv izleyeceğime bilgisayardayım iki sene oldu ceo kavramını öğreneli kitap okuyor boş karalamalar yapıyordum sonra kendi e ticaret sitem için ceo yazıları alırken ceo olayını öğrendim yarı satın aldım yarı kendim yazdım tam anlamı ile olmasada canva gibi basit programlar ile shop öğrendim birde şu yazılım işine el atabilirsem :)

ben coin alıp satarken bile ilk günden bu yana en kötü coinmarket verilerine bakıyordum sonra bu formu buldum arkasındaki ekibe yaptıklarına whitepaper gibi bir çok özelliğine bakmaya başladım sonra whitepaper ile projeyi karşılaştırmayı öğrendim ve sonra kendim neden yapmayayım dedim ortaya 3 farklı proje çıkardım (tabi bunlar hayatta değil belki hayata geçer ama bunlar benim projem) her gün yarım saatte olsa kitap okumaya çalışırım bazen yaylaya çıkarım oturur buz gibi balkonda kitap okurum millet işin var gücün var bırak bu saçmalığı der güler geçerim çünkü kendi çocuklarına kitap oku diye kızar kavga eder hatta döver ama ben ve eşim çocukları alır oturur kitap okuruz .

keşke gelişmiş ekipmanlarım ve azda bilgi olsa da yazılımda öğrensem diyorum wordde paragraf boşluğunu silemeyen bile adamlar artistlik yaparken bazen sadece oturup izlemek o kadar zevkli oluyor ki :)
zamanla her şey oluyor hocam...

zamanla her şey oluyor hocam...
kesinlikle köpekten korkarken köpek eğitmeni olup 300-400 köpeğin olduğu halı sahada yarışmaya girmem 2 senemi aldı o yüzden zaman ile her şeyi çözer ve öğreniriz deneme yanılma biraz para kaybettim fee olarak ama onlarca coin çıkarttım :) eğleniyorum her zamanki gibi hobim işe döüşsün diye zamanını bekliyorum :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri