Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

KOTON Halka Arzı

Bu arada bu bahsettikleri 5-7 sene öncesine dayanıyor. Duzelttilerse bilemem
sanmam hocam bugün farklı bir konudan benzer bir tartışma oldu iş yerinde bizde bir şeylerin düzelmesi zor gibi herkes teknoloji geliştikçe oturuyor diyor ama almanya yada isviçre gibi ülkelerde 50 yıl önce uygulanan düzende teknoloji mi vardı dedim bizde geçmişten geleceğe köklü değişimler lazım bunu yapan yöneticiler var ve bu adamlar personeline harcadıkça daha fazla kazanıyor çünkü hizmet sektörüünde personel kazandırır ürünün telafisi vardır bir şekilde

sanmam hocam bugün farklı bir konudan benzer bir tartışma oldu iş yerinde bizde bir şeylerin düzelmesi zor gibi herkes teknoloji geliştikçe oturuyor diyor ama almanya yada isviçre gibi ülkelerde 50 yıl önce uygulanan düzende teknoloji mi vardı dedim bizde geçmişten geleceğe köklü değişimler lazım bunu yapan yöneticiler var ve bu adamlar personeline harcadıkça daha fazla kazanıyor çünkü hizmet sektörüünde personel kazandırır ürünün telafisi vardır bir şekilde
bu konuya en iyi örnek acun dur herhalde çalışma saatinden tatiline yemeğine personelini sevindirmeyi biliyor o yüzden de yıllardır medyada birinci sırada geliyor.

Aynı konu hocam şirket büyüdükçe mağaza başlarına koyduğu kişilerin kalitesi düşüyor bu şirkete zarar veriyor ama şirket göz ardı ediyor online mağazasında bile bir çok sıkıntı var buda tamamen ülkemizde alışagelmiş liyakatsızlıkten kaynaklanıyor. Buda uzun vadede şirketleri zora sokuyor yöneticisine sorsanız personel memnuniyet anketleri yapar ama personel görmeden mağaza müdürü doldurur şirket yöneticileri sadece yıllık karlara bakar eğer bir mağaza çok kötü sonuç verdiyse oraya yönelir. Bir çok markada bu sıkıntı var kaliteyi ürün kalitesi yada lezzeti olarak görüyorlar ama kalite logodan, mağaza yapısına çalışana personelin memun olması ve etmesine kadar detaylı bir şeydir bunun farkında değil bir çok kuruluş
Bizdeki anlayış kazanabildigin kadar para kazan. Sorun buradan kaynaklanıyor aslında. Dediğim gibi personelcilik farklı birşey. Bazı şirketler çok büyümelerine rağmen bunu yapmayı basarabiliyorlar.

Hak etmeyenin başa geçmesi icinse, şirket en başta küçük bir yönetim tarafından personel ve özellikle yönetici kadro anlamında ince elenip sık dokunur. Daha sonra büyük başlar bu tip islerle uğraşmaz. O ilin ya da bölgenin müdürleri ugrasir. Onlara da çoğu zaman kim kafasına yatarsa. Ve ozllikle erkek kadın ilişkilerinde hiç hoş olmayan şeyler dönüyor. Bu firma için konuşmuyorum. Ben şirketler büyüdükçe süregelen durumdan bahsediyorum.

Acun calismayani affetmez. Ama işi yokken gelip masa başında oturani da sevmez. İş varsa yapılır, iş yoksa yatılır. Zihniyet bu. Maaşlarda tatmin edici olunca sorun kalmiyor.
aynen hocam zaten çalışanı memun edersen işi anında biter ama sen yaparsan yap yapmıyorsa kanı bozuktur. Bunu her sektörde uygularsan özellikle mağazacılıkta çalışanı memnun edersen çalışan seni memnun eder daha çok kazanırsın

aynen hocam zaten çalışanı memun edersen işi anında biter ama sen yaparsan yap yapmıyorsa kanı bozuktur. Bunu her sektörde uygularsan özellikle mağazacılıkta çalışanı memnun edersen çalışan seni memnun eder daha çok kazanırsın
Bir kufrederek çalışmak var birde yüzün gülerek. Tabi ince bir çizgi var arada. Yönetici yöneticiliğini, personel de personelligini bilecek. Yani mutluluk derken istediğimi yapayım değil. Ama şartları iyileşmiş ve insan muamelesi gören tarzda

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,159
Kullanıcılar
6,697
Son üye
Hamza
Geri