Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metatime Scam or Legit

Bugün 11.11.2023

Metatime için büyük gün olması gereken gün. Elde var saçma sapan birkaç NFT. Onu herkes yapar. Çünkü kendi ağında bile değil :) Kısaca koca bir "0"
Birkaç gün önce destek hatlarına ticket bırakmıştım 11.11 tarihinde birşey olacak daha önceden söylemiştiniz diye. Evet olacak dediler ama olan yok. Elimde 2675 adet airdroptan gelen var. Onları şuan ki fiyattan satsam bile iyidir. Gönül ister ki proje 10x yapsın. Ama aşırı zor. Türk projesi yine şaşırtmadı.

Birkaç gün önce destek hatlarına ticket bırakmıştım 11.11 tarihinde birşey olacak daha önceden söylemiştiniz diye. Evet olacak dediler ama olan yok. Elimde 2675 adet airdroptan gelen var. Onları şuan ki fiyattan satsam bile iyidir. Gönül ister ki proje 10x yapsın. Ama aşırı zor. Türk projesi yine şaşırtmadı.
O airdrop u unutun hocam. Şahsi düşüncem. Çekene kadar pul olur.

Telegram kanalında Community Manager

"Öyle imzalar atıldı ki 40 yıl düşünsek aklımıza gelmez. Ama tek tek açıklanacak Metatime teknolojisi önce Türkiye’ye sonra tüm dünyaya hizmet edecek. "

Sürekli aynı hikaye....

Valla yapmazlar demem :D Çünkü ortada elle tutulur birşey yok :D Adamlar ne derse tersi oluyor :D Telegram'dan sorsan fanatik gibi cevap veriyorlar :D
hocam @Vonzarovich ile konuşuyoruz kendi projem için ortada daha ele gelmiş bir şey yokken Türk borsaları dahil 10 dan fazla borsa ile konuştum globalde ilk 20 hatta 10 da olan borsalar var global listeleme için bölgeseli kabul etmedim istenilen paraları biliyorum eee metatime tarafından toplanan parayı da biliyoruz Maker ücretleri ve harcamaları da dahil olmak üzere çok iyi listelemeler yapabilirlerdi. Hatta en son memecoin bile bunlardan daha az para topladı direkt binance lanchpool ile başladı bunlar bybit global listelemesi bile yapamadı hatta önüne geleni listeleyen mexc bile gelmedi. Kendi ağlarında ortaya çıkmış olsalardı tamam derdim çünkü o şekilde listelenmek çok zor ağ entegreleri aylar hatta yıllar sürüyormuş borsa yöneticileri direkt olarak belirttiler hatta maliyette o zaman 3-4 kat artıyor ama bunlar her borsada olan bnb ağı ile çıktılar öle bir dertleride yok tek sorunları aç gözlülük başka açıklaması yok kendilerini çok üstün görüyorlar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri