Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metatime Scam or Legit

hocam @Vonzarovich ile konuşuyoruz kendi projem için ortada daha ele gelmiş bir şey yokken Türk borsaları dahil 10 dan fazla borsa ile konuştum globalde ilk 20 hatta 10 da olan borsalar var global listeleme için bölgeseli kabul etmedim istenilen paraları biliyorum eee metatime tarafından toplanan parayı da biliyoruz Maker ücretleri ve harcamaları da dahil olmak üzere çok iyi listelemeler yapabilirlerdi. Hatta en son memecoin bile bunlardan daha az para topladı direkt binance lanchpool ile başladı bunlar bybit global listelemesi bile yapamadı hatta önüne geleni listeleyen mexc bile gelmedi. Kendi ağlarında ortaya çıkmış olsalardı tamam derdim çünkü o şekilde listelenmek çok zor ağ entegreleri aylar hatta yıllar sürüyormuş borsa yöneticileri direkt olarak belirttiler hatta maliyette o zaman 3-4 kat artıyor ama bunlar her borsada olan bnb ağı ile çıktılar öle bir dertleride yok tek sorunları aç gözlülük başka açıklaması yok kendilerini çok üstün görüyorlar
Çok haklısınız hocam. Toplanan paraların çok azını dağıtalım gerisi bizde kalsın istediler. Dediğiniz gibi listenmeler bile doğru düzgün olmadı. Bybit listenecek dedi herkes global sandı sonra şimdilik fiyat oturması için bölgeseler olacak dediler. Her konuda bilgimiz var diyorlar ama yaptıkları hiçbirşey yok. Mexc bile herşeyi listeliyor onu bile yapamadılar. Düşünmeden çıkardılar bence.

Çok haklısınız hocam. Toplanan paraların çok azını dağıtalım gerisi bizde kalsın istediler. Dediğiniz gibi listenmeler bile doğru düzgün olmadı. Bybit listenecek dedi herkes global sandı sonra şimdilik fiyat oturması için bölgeseler olacak dediler. Her konuda bilgimiz var diyorlar ama yaptıkları hiçbirşey yok. Mexc bile herşeyi listeliyor onu bile yapamadılar. Düşünmeden çıkardılar bence.
her şeyi oturtup öle listeleme yapmaları lazımdı şimdi airdrop konusunda düşünüyorlar hatta son söylenenlere göre maker anlaşmasını iptal etmişler tahtayı kendi haline bırakmışlar diyorlar en son bıktım telegramdan da çıktım airdrop açılsın ne var ne yok satıp çıkcam

her şeyi oturtup öle listeleme yapmaları lazımdı şimdi airdrop konusunda düşünüyorlar hatta son söylenenlere göre maker anlaşmasını iptal etmişler tahtayı kendi haline bırakmışlar diyorlar en son bıktım telegramdan da çıktım airdrop açılsın ne var ne yok satıp çıkcam
Benim bir airdrop kaldı zaten. Aynı senin gibi onu da satıp bitireceğim.

Fenomenler girdi işin içine olmadı. Devasa airdrop her yerde Twitter da TT sürekli, yine olmadı. Ceo bugun çıkıp A diyor, yarın B de karar kıldık diyor. Hani ufak tefek düzenlemeler olur. Ama bunlarda plan var, o plan dışında herşey yapılıyor kafaya göre :)

Benim bir airdrop kaldı zaten. Aynı senin gibi onu da satıp bitireceğim.

Fenomenler girdi işin içine olmadı. Devasa airdrop her yerde Twitter da TT sürekli, yine olmadı. Ceo bugun çıkıp A diyor, yarın B de karar kıldık diyor. Hani ufak tefek düzenlemeler olur. Ama bunlarda plan var, o plan dışında herşey yapılıyor kafaya göre :)
sıkıntı hep aynı hocam bir firma çıkıyor eski araba yarışcısını borsanın ve blockchainin başına getiriyor başka biri üniveristeden hoca atıyor birisi ekonomist diye birini aıyır birisi inşaat şirketi sahibini ceo yapıyor mecliste görüşme yapılıyor survivor yarışmacısı geliyor fenomenler geliyor ama işi bilen kimse piyasada yer bulamıyor :D

sıkıntı hep aynı hocam bir firma çıkıyor eski araba yarışcısını borsanın ve blockchainin başına getiriyor başka biri üniveristeden hoca atıyor birisi ekonomist diye birini aıyır birisi inşaat şirketi sahibini ceo yapıyor mecliste görüşme yapılıyor survivor yarışmacısı geliyor fenomenler geliyor ama işi bilen kimse piyasada yer bulamıyor :D
İşi bilen değil yapacak gücü olanlar piyasada zaten hocam. İşi bilenlerin girdiği Ethereum, AVAX vb projeler zateb alıp başını gidiyor.

Konu başlığı ve Kategorisi değiştirildi,
Umarım ortalıkta Metatime Dolandırıcılığı konuları görmeyiz, İnşallah olmazda öyle bir şey.
Mükemmel bir proje aynı zamanda Mükemmel girişimciler var.
Bakın altını çiziyorum Mükemmel girişimciler derken sadece 2 kişi : Yusuf Sevim ve Hüseyin Şahin mükemmel insanlar.

scam olmuş metatime :D
Allah korusun.

Konu başlığı ve Kategorisi değiştirildi,
Umarım ortalıkta Metatime Dolandırıcılığı konuları görmeyiz, İnşallah olmazda öyle bir şey.
Mükemmel bir proje aynı zamanda Mükemmel girişimciler var.
Bakın altını çiziyorum Mükemmel girişimciler derken sadece 2 kişi : Yusuf Sevim ve Hüseyin Şahin mükemmel insanlar.
Gerisi teferruat.

Allah korusun.
inşallah görmeyiz hocam zaten dolandırıcılık olmuyor token çıktı tutmadı düştü oluyor :D

Bitcoin'in olduğu bir dünyada neden alt coinlere yatırım yapılır ki? Üç-beş-on istisna dışında alternative coin denilenlerin hepsi, er ya da geç djital çöplüğü boylayacak..

Proce mroce hikaye. 😅

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,316
Kullanıcılar
6,686
Son üye
d1c3m4n.ai
Geri