Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun oynayarak jeton kazanabileceğiniz bazı oyunlar

staluer

Kıdemli Üstçavuş
images

Axie Infinity, oyuncuların Axie adı verilen dijital evcil hayvanları topladığı, ürettiği ve savaştığı Pokémon esintili bir oyundur. Oyuncular savaşları kazanarak, görevleri tamamlayarak ve Axie'leri üreterek Smooth Love Potion (SLP) jetonları kazanabilirler. SLP jetonları fiat para birimi veya diğer kripto paralarla takas edilebilir.

images

Sandbox, oyuncuların kendi deneyimlerini yaratabilecekleri, sahiplenebilecekleri ve bunlardan para kazanabilecekleri voksel tabanlı bir oyundur. Oyuncular NFT'ler oluşturup satarak, oyunun ekonomisine katılarak ve SAND jetonlarını stake ederek SAND jetonları kazanabilirler.

images

Gods Unchained, oyuncuların kart toplayabildiği, takas edebildiği ve savaşabildiği bir koleksiyon kart oyunudur. Oyuncular maçları kazanarak, görevleri tamamlayarak ve turnuvalara katılarak GODS tokenları kazanabilirler. GODS jetonları fiat para birimi veya diğer kripto para birimleri ile değiştirilebilir.

images

Splinterlands, oyuncuların kart topladığı, takas ettiği ve savaştığı bir kart oyunudur. Oyuncular maçları kazanarak, görevleri tamamlayarak ve turnuvalara katılarak SPS tokenları kazanabilirler. SPS jetonları fiat para birimi veya diğer kripto para birimleri ile değiştirilebilir.

images

Alien Worlds, oyuncuların Trilium (TLM) token madenciliği yapabileceği blok zinciri tabanlı bir metaverse oyunudur. TLM tokenleri oyun içi öğeler satın almak, görevlere katılmak ve TLM tokenlerini stake etmek için kullanılabilir.

Bunlar, oynayarak jeton kazanabileceğiniz birçok oyundan sadece birkaçıdır. Kazanmak için oyna oyunlarının sayısı hızla artıyor, bu nedenle gelecekte bu fırsatı sunan daha fazla oyun olacağından emin olabilirsiniz.

Bu oyunları oynayarak kazanabileceğiniz token miktarının oyuna ve beceri seviyenize bağlı olarak değişeceğini unutmamak önemlidir. Başlamak için biraz para yatırmanız da gerekebilir. Ancak, eğlenirken fazladan para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, oynayarak kazanma oyunları oynamak harika bir seçenektir.

Bende araştırmıştım bulamadım. :) yüklü sermaye istiyor. Ayrıca token fiyatları gün geçtikçe düştüğünden ROI süresi çok uzuyor.
Bir aralar Splinterlands'i oynuyordum o fena değilde çok yüklü yatırımda istemiyor. Yinede araştırmlarıma devam edicem ama mesela bi oyunu araştırıyorum yatırım için ortalama sermaye yazmıyor o kötü :D

Bir aralar Splinterlands'i oynuyordum o fena değilde çok yüklü yatırımda istemiyor. Yinede araştırmlarıma devam edicem ama mesela bi oyunu araştırıyorum yatırım için ortalama sermaye yazmıyor o kötü :D
Hepsi emek istiyor hocam. Kripto piyasası için çok mantıklı değil işte. Özellikle adı duyulduktan sonra. Ücretsiz olmadıktan sonra. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,189
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri