Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun oynayarak jeton kazanabileceğiniz bazı oyunlar

Trivia yatırım sız oynanıyor forumda bir kaç yazım var yeni güncellemeleri paylaşırım tekrardan az ama öz kazandırıyor yatırım yapıp joker alırsanız daha çok kazanırsınız

Az ama öz kazandırması sorun zaten hocam. Ha bakıldığında musluk siteleri ye uğraşmaktan daha keyifli bana göre.
Lstelenmeler öncesi yakalarsan bu tarz oyunları güzel miktarlar kazanabilecek seviyelere en başta kolay ulaşılıyor genellikle.

Az ama öz kazandırması sorun zaten hocam. Ha bakıldığında musluk siteleri ye uğraşmaktan daha keyifli bana göre.
Lstelenmeler öncesi yakalarsan bu tarz oyunları güzel miktarlar kazanabilecek seviyelere en başta kolay ulaşılıyor genellikle.

Az ve öz dediğim hocam token fiyatı düşmeden önce günde bir dolar rahat oluyordu fazlasını yapanda var joker alıp ben aklıma geldikçe giriyorum kazandığımı da 90 günlük %200 stake var ona atıyorum

Az ve öz dediğim hocam token fiyatı düşmeden önce günde bir dolar rahat oluyordu fazlasını yapanda var joker alıp ben aklıma geldikçe giriyorum kazandığımı da 90 günlük %200 stake var ona atıyorum
İşte hocam çıktıktan ve ilgi gördükten sonra token fiyatı genellikle düşüyor. Onu diyorum. Kazanç oranı da ona göre düşüyor. Trivia çok düştü, piayasanın dalgalanmasındançok etkilendi sanırım.

Günümüzde oyun oynayarak jeton veya kripto para kazandıran bazı oyunlar bulunmaktadır. Bu tür oyunlar genellikle blockchain teknolojisi veya kripto ödüllerini entegre ederek kullanıcılara kazanç sağlarlar. Ancak, oyunların güvenilirliği ve gerçekten ödeme yapma konusunda dikkatli olmanız önemlidir. İşte bazı örnekler:

1. Axie Infinity: Blockchain tabanlı oyundur ve oyuncular, sanal varlıkları (Axies) yetiştirip satarak veya savaştırarak kripto para kazanabilirler.

2. MyCryptoHeroes: Bu oyunda oyuncular, tarihî kahramanları toplayarak savaştırıp ticaret yaparak kripto para kazanabilirler.

3. Decentraland:Sanal dünyada mülk sahibi olarak ticaret yapabilir, içerik oluşturabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

4.Splinterlands: Kart oyunu olan Splinterlands'da oyuncular, kartları toplayarak savaştırıp turnuvalara katılıp kripto para kazanabilirler.

5. Alien Worlds: Bu oyun, DeFi ve NFT öğelerini birleştirerek oyuncuların madencilik yaparak ve savaşarak kripto para kazanmasını sağlar.

Bu tür oyunlar oynayarak gelir elde etme potansiyeli sunabilir, ancak her zaman oyunun dinamiklerini ve ödeme süreçlerini dikkatli bir şekilde incelemek ve güvenilir platformları tercih etmek önemlidir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri