Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Pixels (Pixel) Token

Genel Amacı
Play to earn, NFT,
Kripto Para Tam Adı
Pixels
Kripto Para Kısa Adı
Pixel
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2024
Web Sitesi
https://www.pixels.xyz/
Garip derken hocam. Nasıl garipler ?
Mesela normal Pixel coini geçen sene Mayıs ayında çıkartacaklardı sürekli ertelediler airdrop'ta bu yüzden ertelendi insanlar oyuna hep şüpheli baktı. Ha adamlar Berry coin olduğu zamanlar fiyatı belli seviyede tuttular ama sonra salmaya başladılar. Bakalım ayın 19'undan sonra ne olacak ama çoğu kişi özellikle Türkler launch olduktan sonra bırakmayı düşünüyor

yatıırmsız kazanmak zor gibi duruyor hocam ben bir kaç kez girdim çıktım nerede ne var onu keşfetmeye çalıştım ekip biçilenleri değiştirip satmak gerekiyor sanırım
Birkaç gün önce sistem değişti. Normal vip almak mantıklı çünkü hem ekstra enerji veriyor hemde çekim için vip istiyor. Berry isimli bir coinleri vardı ekip biçtiklerini Karen isimli npc'ye verince sana karşılığı berry veriyordu ama yeni sistemden sonra task sistemi geldi. Sana belirli görevler veriyor ve o görevleri yapınca coins veriyor ama o coinin karşılığı yok, yapmanın mantığı ise Pixel coin veren görevler çıkıyor. Ayın 19'unda coins kalkıcak ve Pixel launch olduktan sonra sadece Pixel coin kazanılacak. O zaman oynamak mantıklı olabilir.

Kimseye akıl vermek haddime değil ama Binance'nin dağıttığı çoğu coin ya yok oldu gitti, ya da uzun süre beklettikten sonra kısmen değerlendi. Hatta bazı coinler listelenmedi bile..

Eskiden almadığım coin, katılmadığım airdrop, launch olmazdı. Hiçbirisinden aklı başında kâr alamadım.

Artık tamamen bıraktım.

Halka arzlar gibi aynı. 😁

Kimseye akıl vermek haddime değil ama Binance'nin dağıttığı çoğu coin ya yok oldu gitti, ya da uzun süre beklettikten sonra kısmen değerlendi. Hatta bazı coinler listelenmedi bile..

Eskiden almadığım coin, katılmadığım airdrop, launch olmazdı. Hiçbirisinden aklı başında kâr alamadım.

Artık tamamen bıraktım.

Halka arzlar gibi aynı. 😁
Bence bu konuda haksızlık ediyorsun hocam.

Efsane kazandıran projeler var. TLM, Alice vs. Çok çok iyi kazanç sağladılar listelendikten sonra bile.

Airdrop olarak dağıttığı çok sayıda projeye tanıklık ettim. Çok temiz paralar bıraktı o dönem için. Sonrasında o airdroplari satmayanlar için daha da değerlendi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri