Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ripple Davası Ne Olur

Ripple Davası Ne Olur

Arkadaşlar yarın Ripple 'ın davası başlıyor sizce Ripple davası ne olur

Şu konudan beri takip ediyorum evet alalım bilgileri

Ripple davadan 1 dolar olarak çıkcak inanıyorum :)

ripple kazanırsa 1 dolar seviyesini test edecek diye düşünüyorum pump vaziyette bekliyor.

Çok fazla spekülatif haber dönüyor. Bir Türk haber sitesinde bugün reddit kullanıcıları XRP için rekor denemesi yapacak şeklinde haber çıktı. Sırf bu yüzden satın alan var çevremde. Ben yine her zamanki gibi almadım tabi ki :)

Hiç belli olmaz ne olacağı. Sadece ilk duruşma değil, dava süreci boyunca ortaya çıkacak haberler fiyatın ani dalgalanmalar yaşamasına yol açabilir. Ben risk almayıp dava sonuçlanana kadar uzak durma kararındayım.

Bu piyasada herşeyi yapabilirsin ama yapmayacagın tek bir şey olmalı FOMO ya kapılmak.

Bookmark ekledim umarım 22 şubatı unutmayız.

XRP 1.5 dolar haberleri dolanmaya başladı her yerde :D

Bence net bir sonuç çıkmayacak. Ripple, XRP'nin menkul kıymet olamadığını kanıtlamak için veri topluyordu. Sadece grafik verilerine dayanarak müdafaa edemez. Daha somut deliller gerekli. Bu yüzden dava uzayabilir.

Halen herkes aynı düşüncelere sahip mi arkadaşlar ?
ufakta olsa yukarı ve aşağı yönlü oynama olur mu?

Davanın uzayacağına ve uzadıkça XRP bundan olumsuz etkileneceğini ınanıyorum, fakat fazla takip etmediğim için birden 1 dolar üstüne çıkarsa şaşırmam. :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri