Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İstek SatoshiTURK'ün İlk Oyunu

Merhaba değerli üyeler.

SatoshiTURK platformunun bir oyun yapma vakti sizce de gelmedi mi?

images

Web tabanlı, Android, Ios, Windows ya da Linux (Debian, Ubuntu, vs..) için. Ya da aynı anda hepsi için.

Örneğin Binance'deki Token Pop oyunu gibi. Ya da belki Tetris tarzında. Wordle tarzında da olabilir. Tahmin Yarışması oyunu da mümkün. Ya da daha özgün birşeyler..

Başlangıç için para kazanma olmayabilir ama belki zamanla, oyun oynadıkça BNB verebilecek bir sistem de eklenebilir.

Ne dersiniz?

Yöneticilerimiz @SatoshiTURK ve @Vonzarovich ne düşünürler?

SatoshiTurk' te takılmak hayat kurtarır:)
Hocam gönderiyorum beğeniyorlar ama nasıl oluyorsa bir yerde takılıyorum orayı aşamadım bir türlü her görüşmeden sonra oturup baştan tasarlıyorum ama her seferinde bir yeri ile ilgili soru kalıyor akıllarda ve ilginç olan bende hazırlarken oralara takılıyorum bakalım hafta içi tekrardan bir kaç görüşme talebi verdiler kendileri iletişime geçiyor birde ama sonu gelmiyor

Hocam gönderiyorum beğeniyorlar ama nasıl oluyorsa bir yerde takılıyorum orayı aşamadım bir türlü her görüşmeden sonra oturup baştan tasarlıyorum ama her seferinde bir yeri ile ilgili soru kalıyor akıllarda ve ilginç olan bende hazırlarken oralara takılıyorum bakalım hafta içi tekrardan bir kaç görüşme talebi verdiler kendileri iletişime geçiyor birde ama sonu gelmiyor
Sende ışık görmüşler o zaman hocam. Ödül neydi?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,179
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri