Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Seçim Sohbeti?

Saygı çerçevesi içerisinde bu seçim sonuçları için yorumlarınız nedir.

Açık konuşayım ben bi şaşırdım, hiç beklemediğim şeyler oldu resmen.

1. İstanbul için şaşkınım. Murat Kurum kazanır diye düşünüyordum.

2. Adıyaman aynı şekilde beni çok şaşırttı. CHP açık ara fark atıyor şu an. Ben ise Yeniden Refah alır diye düşünüyordum.

3. Bursa'da az farkla CHP önde. Bunu da beklemiyordum.

4. Ankara, İzmir, sahiller ve deprem bölgesi beklediğim gibi (Adıyaman hariç).

5. Sivas, Urfa ve Yozgat ise (pek çok kişi için şaşırtıcı olsa da) benim beklediğim şekilde oldu. Sürpriz olmadı açıkçası benim için.

Sonuçta; kimsenin burnu kanamasın. Ülkemiz kazansın diyoruz. Ortak temennimiz budur sanırım.

Çok ciddi bir oy kaybı söz konusu. Afyon en çok şaşırtan benim

Genel oranlarda da CHP arayı açmaya başlıyordu nedense kapanıyor tekrardan anlamadım. Geneli kaybetmeme çabası var gibi geldi.

Çok sayıda sandıkta daha şimdiden itirazlar var. Değişik bir seçim oldu ama şu açıkça görüldü millet aç kalmaktan bıktı.

Çorum ve Yozgat hariç her yer şaşırttı beni ne yalan söyleyim :)

bence geç kalınmış demokrasi, demokrasi değildir.

binlerce insanın hayali ve hedefleri yok oldu kayboldu gitti :)

ülkeden kaçanlar veya kaçma planını yapanlar :)

demokrasi tokatı falan değil bu.

Sonuçlara çok fazla şaşırmadım, ki bence değişim daha sık olmalı. Başarının sırrı bence burada, bir gelen bir süre sonra değişmeli, bu bağlamda da merkezi seçimlerin 5 yıl yerine daha kısa sürede olmasını isterdim.

Şaşırtan ise mahalle muhtar seçim sonucu oldu, demokrasiyi bırakmışız mahallece,
son muhtarımızın kızını seçtik, babadan kıza geçti :D

Ben böyle bir sonuç beklemiyordum açıkçası. Neredeyse her seçim bu tarz bir tepki sonucu bekledim olmadı. Bu seçimde beklemiyordum bir anda oldu. Demekki sorun bende :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri