Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Seçim Sohbeti?

11 ilde kadın başkan olmasıda bence güzel eskiye göre artış göstermiş.

Benim şahsi fikrim ne olacagı ile ilgilenmiyorum artık bu ülkeden o derece umudumu kaybettim yani
Yarın fırsatım olsa bu geceden hazırlanırım gitmek için artık siz düşünün fırtınayı umrumda bile degil artık ülkede yönetenler de yönetilenlerde

Ankara - İstanbul haricinde çok şaşırmadım. şüphesiz değişim şarttı ancak yerel seçimlerde bir çok şehirde partilerden ziyade adaylar yarışır son genel seçimde deprem bölgesinde özellikle hükümet değişirse şehirleri düzeltemezler algısı vardı. o yüzden de o bölgelerde ciddi öne geçilmişti. Bizim ülkemizde siyaset ve futbol benzerdir taraftar da seçmende vediğinin karşılığını fazlası ile almak ister eğer seçmenin kazandığının haricinde cebindeki de erimeye başlar ise özellikle temel ihtiyaçlar konusunda seçmen hemen yön değiştirir. Demokrasinin temeli de budur zaten seçim gelince memnun olmadığını değiştirirsin seçilenin hata yapma lüksü yoktur ancak il başkanları ve üyeler bile her yerde dokunulmaz alıp halkı ezmeye çalıştığı için son yıllar bir çok kişiyi küstürdü.
Baskılanarak açıklanan enflasyon bile zirve yapıyorsa tüketici kredilerinde %90 a yakın bir faiz söz konusu ise özellikle dar ve orta gelirlinin temel ihtiyaçlarını karşıladıkları kredi kartlarında bile ciddi kısıtlamalar geldi ise büyük bir kriz içinde olduğumuz aşikardır. Bunun bedelini her zaman hükümetler ödemiştir. şimdi hükümetin önünde önemli bir sınav var oda bu yazın olacak temmuz maaş zammı döneminde sabit gelirli korunmazsa işler zor olabilir

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,179
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri