Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şeker Yatırım Kaç Tavan Yapar?

oYf-C0O-_400x400.jpg

Şeker yatırım halka arz oluyor. Geçtiğimiz günlerde SPK tarafından onaylanmasının ardından tamamı eşit şekilde 7,00 TL sabit fiyat ile halka arz edilecek.

Sizce Şeker Yatırım Kaç Tavan Yapar? Tamamı eşit projelerde rekorlar görebiliyoruz. Şeker Yatırım rekor kırabilir mi?

En Önemli sorulardan biri de Şeker Yatırım Kaç Lot Verir?

Şeker Yatırım tam olarak ne iş yapıyor? Ya da genel olarak yatırım firmaları ne iş yapıyor?

Gerçek yatırımcılara kredi falan mı sağlıyorlar?

Hep merak etmişimdir bu şirketleri. İşte dünya çapında meşhur olan BlackRock, Micro Strategy gibi şirketler de var.

:unsure:

Şeker Yatırım tam olarak ne iş yapıyor? Ya da genel olarak yatırım firmaları ne iş yapıyor?

Gerçek yatırımcılara kredi falan mı sağlıyorlar?

Hep merak etmişimdir bu şirketleri. İşte dünya çapında meşhur olan BlackRock, Micro Strategy gibi şirketler de var.

:unsure:
Şirketlere siz bilmiyorsunuz bak bunu böyle yapın diyen şirketler. Şekerbanka ait hissede ben şahsen durmam. Bankası iş yapmıyor, yatırım şirketi mi iş yapacak. İşi bilseler bankası büyürdü :)

En kotu senaryo bu hocam az veriyor iki katı kazancda çok bişey etmiyor dışarda ailecek yemek bile yedirmiyor 🤣
Hocam şuan halka arz geliriyle üstüne mont bile alamiyorsun su kış zamani :)

Dönsün işte boş durmasın bizimkisi :)

Dün arabayı sanayiye soktum, ateşleme bobinini vs. Birkac parçayı değiştirdi. Dedi 1600TL dedim ne yaptın. Abi dedi 1400 parça ben sadece 200 lira işçilik alıyorum. Bir kişilik fastfood yemek parası işte :) gittim parcalarin parasını ben ödedim. Harbiden doğru :) neyse para değil artık kazandırdıkları

İki hesaptan giriyorum eşim kendi hesabından gelen parayı biriktirip altın alıyor en mantıklısı o gibi suanda yıl sonuna kadar her hafta arz olacak gibi

Bana da öyle geldim birde sayılarda 3 er 3 er gitmeye başladılar. Eldeki taslakların büyük bölümünü bitirecekler sanirim.

Ama borsaya girebilmek bu kadar kolay olmamalı.
Seker yatırım neyse köklü bir firmanın yan firması ama GYO firmalarının sırf borç kapatmak için borsaya girmesi çok saçma izin verilmemeli gitsin bu firmalar token çıkarsın ne bileyim uyguna daire satsın bu şekilde borç kapatmak için halka arz olmasın

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri