Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şeker Yatırım Kaç Tavan Yapar?

Seker yatırım neyse köklü bir firmanın yan firması ama GYO firmalarının sırf borç kapatmak için borsaya girmesi çok saçma izin verilmemeli gitsin bu firmalar token çıkarsın ne bileyim uyguna daire satsın bu şekilde borç kapatmak için halka arz olmasın
Bence de GYO özelinde bu işe el atmalilar. Ben GYO larda fazla durmam o yüzden. Adam normal piyasadan yatırımcı bulup işlerini tamamlayamiyor, gelip halka arz sonrada topladığı paralarla iş tamamlıyor. Komik yanı.

Halka arzlarin neredeyse tamamı borç kapatmak için hocam.

BAYKAR adını görünüz mu mesela :)

Hocam borsasında işine geliyor bilinçsiz yatırımcı çok abuk sabuk şirketlere giriyorlar para giriyor bu şirketlerden kaçı uzun süre kalır muallak bu son üç halka arzda şeker hariç 5 gün den fazla durmam YTD

Hocam borsasında işine geliyor bilinçsiz yatırımcı çok abuk sabuk şirketlere giriyorlar para giriyor bu şirketlerden kaçı uzun süre kalır muallak bu son üç halka arzda şeker hariç 5 gün den fazla durmam YTD
Ben şekerin kendisini sevmiyorum ki :)

Çates de 7 gün diğerlerinde 5 er gün dururum. Bence şeker daha gelişmiş kurumsal gibi görünse de bir işi beceremeyen bir şirketten başka birşey değil.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri