Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Telegram Botları d*l-n*ır*cı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 Hafta kadardır telegram üzerinden bazı bitcoin , litecoin , etherium , dogecoin gibi kripto paraların telegramdaki bazı botlar sayesinde madencilik yapıyorum.Kazancı gayet iyi birkaç video da izledim ama pek emin olamıyorum.Günde 15 dolar kazandıran Bitcoin madencilik botu bulunuyor.Sizce bu botlar ne kadar güvenilir ?

Bence çoğu bot insanları dolandırmak için zararlı linklere tiklatabilmek için kursada tam tersine olan botlar da var olduğunu düşünüyorum ve son olarak botları araştırarak başlatmanızı tavsiye ediyorum

İki defa 0.001 ltc. Gunde 5-10 dakika ile 8-9 günde ulaşıyorum.
Yalniz benim kullandigim mining bot degil hocam. Reklam izle kazan botu.. o yuzden cok yuksek kazanc beklememek lazim
O miktar da çok az Faucetpay sitesi var orada emin ol daha çok kazanırsın kısa sürede LTC, BTC ,Doge daha birçok şey de kazanabilirsin..
İki defa 0.001 ltc. Gunde 5-10 dakika ile 8-9 günde ulaşıyorum.
Yalniz benim kullandigim mining bot degil hocam. Reklam izle kazan botu.. o yuzden cok yuksek kazanc beklememek lazim
O miktar da çok az bence Faucetpay sitesi var orada daha çok kazanabilirsin bence. Tavsiye ederim.

Açıkcası dolandırıcı mı değil mi tam olarak kesin bi fikir belirtemiyorun. Çünkü eğer 800-1000 civarında referans getirirseniz ödeme yaptıklarını gördüm. Şuan benimde kullandığım bir BTC botu var. Şuana kadar 7500₺ değerinde çekim talebi verdim. 30 iş günü içerisinde geleceğini id*da* ediyor sistem. Ama geleceğini hiç zannetmiyorum. 65 referansım var. Tahminimce 500'den fazla referans getirince, aralarında yatırım yapacakların olacağını da öngörerek, daha fazla referans getirmeniz için ödeme yapıyorlar. Yatırım yapılmadığı taktirde denebilir olduklarını düşünüyorum. (YTD)

Bu konuda formda da bulunan Osman Turgut kardeşim de bundan birkaç hafta önce tanıttığı bir site vardı BTC kazimi üzerine anladığım kadarıyla bu botlardan para alanda var alamayan da ödeme yapması için daha fazla referansı olan kullanıcıları seçiyorlar ama arada istenilen kriterleri makul seviyede tamamlayanlara da ödeme yapıldığı görülmüş buna yatırım yapanlarda dahil tamamen botu yöneten kişinin insiyatifine kalmış birşey gibi görünüyor Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,285
Kullanıcılar
6,699
Son üye
agumba
Geri