Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Telegram Botları d*l-n*ır*cı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 Hafta kadardır telegram üzerinden bazı bitcoin , litecoin , etherium , dogecoin gibi kripto paraların telegramdaki bazı botlar sayesinde madencilik yapıyorum.Kazancı gayet iyi birkaç video da izledim ama pek emin olamıyorum.Günde 15 dolar kazandıran Bitcoin madencilik botu bulunuyor.Sizce bu botlar ne kadar güvenilir ?

2 Hafta kadardır telegram üzerinden bazı bitcoin , litecoin , etherium , dogecoin gibi kripto paraların telegramdaki bazı botlar sayesinde madencilik yapıyorum.Kazancı gayet iyi birkaç video da izledim ama pek emin olamıyorum.Günde 15 dolar kazandıran Bitcoin madencilik botu bulunuyor.Sizce bu botlar ne kadar güvenilir ?
Çoğu yatırım yaptırıp parayı alıp ödeme yapmıyo tecrübeyle sabit o yüzden telegram botlarından herhangi bir kazanç olmaz kazancınız olsa bile sakın yatırım yapmayın paranızı çöpe atmayın.-YTD

Bu konuda formda da bulunan Osman Turgut kardeşim de bundan birkaç hafta önce tanıttığı bir site vardı BTC kazimi üzerine anladığım kadarıyla bu botlardan para alanda var alamayan da ödeme yapması için daha fazla referansı olan kullanıcıları seçiyorlar ama arada istenilen kriterleri makul seviyede tamamlayanlara da ödeme yapıldığı görülmüş buna yatırım yapanlarda dahil tamamen botu yöneten kişinin insiyatifine kalmış birşey gibi görünüyor Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
Evet o bahsettiğiniz botu bende osman turgut sayesinde öğrendim. Geçen hafta çekim için gerekli olan tüm koşulları sağlayıp ödeme talep ettim halen ödeme alamadım. Bugün bir ödeme daha talep edeceğim yine 0.005 btc seviyesine ulaştım ve 40 küsür referansım oldu. Umarım ödeme yaparlar.

Bazı iddialara göre sıkıntılı bir durum olmadığı söyleniyor ama kimisinin dolandırıcı olduğu apaçık ortada. Ekran kartı almak, cüzdanınıza parayı transfer etmek gibi sebeplerle yatırımınız çöp olabilir. Dikkatli olmak gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,292
Kullanıcılar
6,693
Son üye
agumba
Geri