Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ülke ekonomisi?

Dün eşofmanın söküğünü diktim, pazarda en ucuzu 400 mağazalarda 700-800..
Bir kaç yıla muhtemelen çorapları da dikmeye başlarım..

Bendeki ekonominin durumu bu, ülkeyi bilmiyorum..!

Dün eşofmanın söküğünü diktim, pazarda en ucuzu 400 mağazalarda 700-800..
Bir kaç yıla muhtemelen çorapları da dikmeye başlarım..

Bendeki ekonominin durumu bu, ülkeyi bilmiyorum..!
Benim terzi arkadaş var, adam işler açıldı diyor. Adam fermuari bozuk, söküğü olan montu getiriyor. Ben 200-250 ye dikip gönderiyorum. Yenisini almaya kalksa işini görecek adam akıllı bir mont yada kapan 1200-1300 den başlıyor.

İkinci elin yüzüne bakmayab bizler, dolap uygulamasıyla ikinci el elbiselere bakmaya başladık. Aslında tam zamanında çıkmış ve durumu özetleyen bir uygulama.

Az giyilmiş, kokmayan, dişlileri erimemiş çivi gibi sağlam, çiziksiz, patlaksız, tertemiz, orijinal Nike kramponum iyi para eder o zaman. On yıl önce satın alırken ender ve zor bulunan bir modeldi zaten.

Müzelik olur desenize. 😁

Varsa böyle eşsiz eşyalarınız sahip çıkın ahali.

Bir Kanada atasözü der ki; "Yenisi alınamıyorsa, eşya eskimemiştir."

Benim terzi arkadaş var, adam işler açıldı diyor. Adam fermuari bozuk, söküğü olan montu getiriyor. Ben 200-250 ye dikip gönderiyorum. Yenisini almaya kalksa işini görecek adam akıllı bir mont yada kapan 1200-1300 den başlıyor.

İkinci elin yüzüne bakmayab bizler, dolap uygulamasıyla ikinci el elbiselere bakmaya başladık. Aslında tam zamanında çıkmış ve durumu özetleyen bir uygulama.
Aynı olay ayakkabı içinde geçerli.. Nerdeyse tamir eden yer bulamazdık, şimdi tekrardan bilenler dükkan açıyor.

Ne aldıysanız satmayın artık asgari ücret 17k oldu ateş çemberin 5 kalmayız şuan
Hanede yangın malikhanelerde bayram sefa var başarabilir tr dışına çıkan geri gelirse daha iyi bir teklif varsa bile düşünmesi lazım diger türlü geri dönenler ise boşa gitmişler derim sadece.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,313
Kullanıcılar
6,684
Son üye
lncSnpr
Geri