Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bazı analistlere göre Kritik seviye aşıldı tabi bu benim düşüncem değil. @Teknik Analiz hocam 40K kritik seviye ve aşıldı diyorlar ve yine Musk paylaşımına bağlıyorlar bu durumu? Sonraki günlerde olumlu bir hava oluşabilir mi?

Bazı analistlere göre Kritik seviye aşıldı tabi bu benim düşüncem değil. @Teknik Analiz hocam 40K kritik seviye ve aşıldı diyorlar ve yine Musk paylaşımına bağlıyorlar bu durumu? Sonraki günlerde olumlu bir hava oluşabilir mi?
Havalara girmek için henüz erken. Elon yine ne dedi bilmiyorum ama yükseliş sinyalini dün aldık. Şimdi önünde 42000$ gibi çok önemli bir seviye var. Bu seviyeyi aşıp 45 46 bin civarlarında sabit kalmazsa düşüş devam edecek. Şu an yukarı yönelmiş olması sevindirmesin.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin 34800$ civarlarından şimdilik tekrar yukarı çıkmaya hazırlanıyor. Yeni bir düşüş trendi için de yükseliş trendi için de her şey hazır. Sizce bu kez ne yapar? Forum üyelerinin görüşlerini merak ediyorum.

Yeterince düştü. Artık çıkmasını umuyorum ama bekleyemiyorum bunu. Yani ben piyasanın havası konusunda negatifim. Belki de çıkış için piyasada özellikle böyle bir hava yaratıldı. Tamam artık çıkar diye umutlandığımız anlarda hep düştü. Şimdi de insanların BTC'nin yükseleceğine dair umudu ve şevki kırıldı diye düşünüyorum. İşte bu yükselişin habercisi olabilir. Beklenenin tam tersini yapabilir. YTD.

Yeterince düştü. Artık çıkmasını umuyorum ama bekleyemiyorum bunu. Yani ben piyasanın havası konusunda negatifim. Belki de çıkış için piyasada özellikle böyle bir hava yaratıldı. Tamam artık çıkar diye umutlandığımız anlarda hep düştü. Şimdi de insanların BTC'nin yükseleceğine dair umudu ve şevki kırıldı diye düşünüyorum. İşte bu yükselişin habercisi olabilir. Beklenenin tam tersini yapabilir. YTD.

Biraz daha zamana ihtiyacı var.

En son yükseliş için biraz daha zamanı var demişiz. Son birkaç gündür düşüşe iyi direndi; fakat düşüş için gerekli süreç henüz bitmedi. Aşağılarda bir süre daha kalacak.

Aşağılarda 28377$ civarı ve daha aşağıda 24217$ ile 23777$ seviyeleri halen mümkün. Sonrasına tekrar bakacağız; lakin daha aşağısı da mümkündür.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Elbette Bitcoin'in düşmesini veya yükselmesini etkileyen bir çok faktör var. Bitcoin güneş tutulmasını bile grafiklerinde yansıtabilen bir yatırım aracı o yüzden Bitcoin'in yükseliş ve düşüşleri tek başına Çin'in aldığı kararlara, Elon Musk'ın attığı twitlere, madencilerin kapatılmasına bağlanmayacak kadar karmaşık.

Madencilik grafiklerinin de incelenebileceğini ve orada da güzel benzerlikler görebileceğimizi düşünüyorum. Şunu söyleyebiliriz ki ATH'sinde %200 hash rate oranını yakalayan bitcoin madenciliğinin şu anda %100'e yaklaşmaları da bu düşüşteki sebeplerden bir tanesi. Tekrardan Çin veya başka bir ülkede faaliyetlere geçmeleri Bitcoin hareketini de farklı bir şekilde etkileyecektir düşüncesindeyim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri