Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merhaba arkadaşlar. Bu açtığım konu özel bir konu olsun. Bu konu altına yapacağınız yorumlar Bitcoin'in hareket yönleri hakkındaki düşüncelerinizi barındırsın.

Aşağı veya yukarı yönlü her hareketi canlı olarak değerlendirebileceğimiz bu konuya fikir sahibi herkesi davet ediyorum. Haberlerinizi, grafiklerinizi, analizlerinizi, bilgilerinizi, al-sat sinyallerinizi... Aklınıza gelebilecek her türlü etkileşimi burada paylaşabilirsiniz. Lütfen fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin. Başarılar.
Bence bitcoin piyasası biraz tehlikeli önce daha küçük para birimi ile başlamanızı öneririm çünkü büyük kayıp yaşarsınız öncelikle küçük paralarla oynayarak başlayın kendinizi geliştirin

Piyasa durumu sizce nasıl arkadaşlar?
Bir ayı söz konusu olabilir mi ?
Manipüle edilmeye mi çalışılıyor ?

Piyasa durumu sizce nasıl arkadaşlar?
Bir ayı söz konusu olabilir mi ?
Manipüle edilmeye mi çalışılıyor ?
Bu soru üzerine son durumu paylaşayım hocam.

Saatlik grafikte beklediğim SAT sinyali oluştu ve fiyatlar tekrar aşağı yöneldi. Şu an 45700$ destek seviyesi çalışıyor.

Her şey normal bir biçimde aşağı yönlü çalışıyor. İlk baştan bu yana her şey birilerinin piyasayı manipüle etmiş olmasına yoruldu; fakat 34800 civarına kadar bir düşüş beklediğimizi @blockchain ile beraber dile getirmiştik ve ben son 1 aydır her BTC analiz imin sonuna günlük grsifk içn 34800 seviyesinin mümkün olduğundan bahsettim. Şu an o düşüş yaşanıyor.

Ben bir soru sorayım. Gerçekten Elon'ın Bitcoin'i düşürdüğüne inanıyor musunuz?

ben hiç inanmadım, yıllardır o ayakta tutmadı piyasayı...
bir kesim düşmesini bekliyor bu yüzden aslında alım fırsatı gibi geliyor bana YTD...

ben hiç inanmadım, yıllardır o ayakta tutmadı piyasayı...
bir kesim düşmesini bekliyor bu yüzden aslında alım fırsatı gibi geliyor bana YTD...
Piyasaya birilerinin yön verdiği apaçık ortada; ama o yön verenler benim, sensin, biziz... Elon filan değil. Ben de birilerinin düşük fiyattan alım yapmak için yüklü satış yaptığı kanısındayım. Eskiden böyle düşüş dönemlerinde falanca hesaptan şu kadar BTC transfer edildi, şeklinde haberler çıkardı. Şimdi var mı böyle bir haber? Takip edemiyorum bu aralar.

İniş ve çıkışları doğru zamanda yakalarsak çok faydalı olur bu doğru. Ama bunun için işinin ehli analizcileri takip ediyor olmak ve piyasayı sürekli takip ediyor olmak gerekir yoksa eldekinden de oluruz. Yine de işlem yapan herkese cesaretinden dolayı tebrik ederim. Böylesine çalkantılı bir zamanda işlem yapabilmek gerçekten zor. YTD

İnsanlar Elon Musk gibilerinin piyasayı manipüle ettiğini sanıyor haklılık payları var ama büyük ölçüde haksızlar, İnsanlar Elon Musk gibilerinin çok akıllı olduğunu sanıyorlar halbuki kendileri acemi ve dikkatsizler.

Bu adamların arkasında bir sürü analist ve Bilgi-Birikim var, satış sinyallerinde, özel grafiğimiz ne zamanki zayıflayıp Al sinyali vermeye kalksa Elon ve onun gibiler olumlu bir haber yada tweet atar ve piyasayı gereğinden önce harekete geçirir, aynı şekilde ne zaman grafik Sat sinyali vermek için zayıflasa, kötü bir haber yapılır ve gereğinden önce çok kısa bir süre önce düşüş yaptırılır.

Ben şahsen 60k dan 50k ya düşeceği zamanda adım gibi emindim o hareketin olacağına o hareketten sağ kurtuldum karlı çıktım, aynı şekilde en son hareket olan 58k dan 46k ya düşüşte yine adım gibi emindim oradanda desteklere emir koyarak yine karlı çıktım bu hareketler dakikalar içerisinde oldu ve ben karlı çıktım hamd olsun.

Şimdi bazı arkadaşlar diyecek neden bize haber vermedin arkadaşlar ben kimsenin riskini göze alamam, orda ters bir hareket olursa kendime derimi yanlış bildim ama ben bunun hesabını size ödeyemem, şimdi diyorum 36k düşüş olucak ardından 34k hatta onun ardından 29k bile mümkün şimdi riskini alan alsın.
Yatırım Tavsiyesi Değildir!

İnsanlar Elon Musk gibilerinin piyasayı manipüle ettiğini sanıyor haklılık payları var ama büyük ölçüde haksızlar, İnsanlar Elon Musk gibilerinin çok akıllı olduğunu sanıyorlar halbuki kendileri acemi ve dikkatsizler.

Bu adamların arkasında bir sürü analist ve Bilgi-Birikim var, satış sinyallerinde, özel grafiğimiz ne zamanki zayıflayıp Al sinyali vermeye kalksa Elon ve onun gibiler olumlu bir haber yada tweet atar ve piyasayı gereğinden önce harekete geçirir, aynı şekilde ne zaman grafik Sat sinyali vermek için zayıflasa, kötü bir haber yapılır ve gereğinden önce çok kısa bir süre önce düşüş yaptırılır.

Ben şahsen 60k dan 50k ya düşeceği zamanda adım gibi emindim o hareketin olacağına o hareketten sağ kurtuldum karlı çıktım, aynı şekilde en son hareket olan 58k dan 46k ya düşüşte yine adım gibi emindim oradanda desteklere emir koyarak yine karlı çıktım bu hareketler dakikalar içerisinde oldu ve ben karlı çıktım hamd olsun.

Şimdi bazı arkadaşlar diyecek neden bize haber vermedin arkadaşlar ben kimsenin riskini göze alamam, orda ters bir hareket olursa kendime derimi yanlış bildim ama ben bunun hesabını size ödeyemem, şimdi diyorum 36k düşüş olucak ardından 34k hatta onun ardından 29k bile mümkün şimdi riskini alan alsın.
Yatırım Tavsiyesi Değildir!
Hocam peki tam grafikte sat sinyalleri gelmeye başlayacakken aldırmaya yönelik bir hamle yapsa, grafik okumayan ve sadece twite göre hareket eden kitle ile bu sat sinyalini tersine döndürebilir miydi? Dediğiniz gibi konuşma öncesi @Teknik Analiz hocamızın grafiklerine baktığımızda gerçekten sinyal ne yöne dönecekse veya halihazırda ne yöndeyse konuşma oraya çok yakın oluyor. Ama tersi bir durumda ne ile karşılaşırız?

Hocam peki tam grafikte sat sinyalleri gelmeye başlayacakken aldırmaya yönelik bir hamle yapsa, grafik okumayan ve sadece twite göre hareket eden kitle ile bu sat sinyalini tersine döndürebilir miydi? Dediğiniz gibi konuşma öncesi @Teknik Analiz hocamızın grafiklerine baktığımızda gerçekten sinyal ne yöne dönecekse veya halihazırda ne yöndeyse konuşma oraya çok yakın oluyor. Ama tersi bir durumda ne ile karşılaşırız?
Böyle bir işlem hem onların işine gelmez hemde başarısızlık ihtimali olduğu için itibarlarını zedelemek istemezler, ama benim düşüncem Sinyal eğer Satış olarak gelecekse bu Satış sinyalini daha dibe vurmak için manipülasyon yada ismi herneyse onu yaparlar, yaparlar ki daha fazla maliyet düşsün, kaar fazla olsun, paracıklar gelsin, açgözlülüğün gözü kör olsun, bir gün çok zengin olursam inşaAllah aç gözlü olmam, tabi fakirkende...:ROFLMAO:

başarısızlık ihtimali olduğu için itibarlarını zedelemek istemezler,..
İtibar demek isterken, insanlar tabiri caizse onların manipülasyoncu olduğunu yada, bir kelime ile piyasayı oynattıklarını sanırlar bu düşüncenin zede görmesini istemezler, yani tam açıklayamadım ama umarım anlamışsındır @yecele hocam, buda birnevi itibar olarak sayılıyor herhalde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,171
Kullanıcılar
6,689
Son üye
moruk
Geri