Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

@blockchain hocam. :) Süpersin. Seni dinledik de kurtulduk gerçekten. Şu an yaşanan paniği haklı olarak duyurmamış olsak da yazılarımızda şu an görünen değerlerden 1 aydır bahsediyoruz. İlla düşecek satın mı demek lazım... O zaman da yürü git ATH geldi, derler. :)

Boş ver lo. :D

Böyle bir işlem hem onların işine gelmez hemde başarısızlık ihtimali olduğu için itibarlarını zedelemek istemezler, ama benim düşüncem Sinyal eğer Satış olarak gelecekse bu Satış sinyalini daha dibe vurmak için manipülasyon yada ismi herneyse onu yaparlar, yaparlar ki daha fazla maliyet düşsün, kaar fazla olsun, paracıklar gelsin, açgözlülüğün gözü kör olsun, bir gün çok zengin olursam inşaAllah aç gözlü olmam, tabi fakirkende...:ROFLMAO:

İtibar demek isterken, insanlar tabiri caizse onların manipülasyoncu olduğunu yada, bir kelime ile piyasayı oynattıklarını sanırlar bu düşüncenin zede görmesini istemezler, yani tam açıklayamadım ama umarım anlamışsındır @yecele hocam, buda birnevi itibar olarak sayılıyor herhalde.
Tam olarak anladım hocam tamamdır :) Merakım giderildi. Bazı konularda hala eksiğiz öğrendikçe eksikliğimiz de fazlalaşıyor yeni durumlar da çıktığı için. Elinize sağlık.

BTC yükselip düşmesi gayet doğal bir olay ama eğer btc işine giricekseniz Demo hesaplarda 4 5 aylık demolar ve hizmetler mevcut veya youtube da demoları anlatan videolar oradan bakabilirsiniz ve deneyim edinebilirsiniz (Yükselmesi alım gücüne de dayanıyor aslında )

Ne olur ne biter kimse net bir şey söylemez fakat, eğer ki beklenen bir takım gelişmeler gerçekleşirse (ki bunlardan biri bence ABD bankacılık sisteminde BTC EFT si) ben 2021 sonuna kalmadan 100.000 $ ı göreceğimizi hala düşünüyorum, Blockchain teknolojisine olan inancım ayrı bir konu, günümüz dünyasında maalesef ki merkeziyetsiz bir para birimi bir çok kişinin işine geliyor ve dünya siyaseti tamamen ekonomi üzerine yürüyor, ideolojiler vs. yalan olay paradan ibaret, bu doğrultuda düşünecek olursak bitcoin ya da genel anlamıyla blockchain teknolojisi bir çok amaca hizmet ediyor ve yükseliş her anlamda devam edecektir, he bunun zamanlaması ve düşüş çıkışlar için işin ehli kişilere teknik analizi bırakmakta fayda var :)
Ben sadece teknikten bağımsız durum değerlendirmesi yapıyorum, yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir elbette.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,279
Kullanıcılar
6,699
Son üye
agumba
Geri