Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kolobok Evcil Bitler

Kolobok , kısaca satın aldığınız evcil bitler ile çiftleştirme yapıp yeni bitler doğura bilir , maceralara göndererek ilk 5 maceranız da 1 adet common , uncommon , rare epic ve legendary kart düşüre bilir bundan sonra ki her maceranız da k coin kazana bilirsiniz.

Kolobok a nasıl üye olunur ?
Her şeyden önce bir wax cloud hesabınızın olması gerekiyor , wax cloud hesabı için daha önce hazırladığım rehbere baka bilirsiniz .

Öncelikle siteye gidiyoruz tıkla git .
kolobok 1.png

Logine basıp wax cloud walleti seçiyoruz
Önümüze böyle bir ekran çıkıyor
kolobok 2.png

Benim koloboklarım olduğu için ben bir sayfa çıkmıyor sizde buy the kolobok yazacaktır eğer çıkmadıysa bu linkten markete gidiyoruz ,
kolobok 3.png

Burada önemli bir kaç nokta var aldığınız koloboklar ölü ola bilir veya dinlenme süresin de ola bilir bunu engellemek için

1- Kolobok üstü resimde ki gibi çarpı işaretli olmamalıdır .
2- Gen sayısı 6 - 8 aralığın da olmalıdır .
3- Hp -1 değil 100 olmalıdır .
4- Kids sayısı düşük olması daha iyidir
5- cd: yazan kısım satın alacağınız tarihten daha önce olmalı yoksa aldığınız kolobok dinlenmededir ve direk kullanamazsınız :)

Kolobokları satın aldık varsayalım , peki şimdi ne yapacağız ?
3 adet kolobok satın aldığınızı varsayıyorum her şeyden önce 2 adedini çiftleştirmeliyiz
kolobok 4.png

Burada siz de 2 adet boş yer olacaktır benim koloboklarım dinlenmede olduğu için ekleyemedim 2 adet seçip çiftleştiriyoruz ve ortalama 24 saat sürüyor bu , çocuk ölü doğma ihtimali de var . Bunu engellemek için kolobokları maceraya gönderiyoruz ve k koin kasmalarını sağlıyoruz bu saye de k koinler ile de çocuğun yaşama şansını arttırıyoruz .

Macera kısmı nasıl oluyor ?
kolobok 5.png

Adventure kısmına geldiğiniz de 1 boş slotunuz olacaktır wax karşılığı daha fazla slot ala bilirsiniz .
5 :Adet maceramız var kolaydan zora , Büyük anne dede , ayı tilki diiye devam etmekte gönderdiğiniz her maceradan kolobokların dönmeme şanşı var eğer dönerler se gittiği maceraya göre size garanti 1 adet nft veriyorlar (şuanlık ileri de değişe bilir )
Bu kazandığımız nftleri ise r planet de stake ederek aethenr kazanıyoruz konuya tıkla git .

Peki geri gelmezlerse ne oluyor
KOLOBOK.PNG

Gördüğünüz gibi you lose yazısı çıkıyor ve malesef kolobok'u kaybediyorsunuz .

Kısaca sistem bu döngüde işliyor anlamadığınız yer olursa yardımcı olmaya çalışırım iyi forumlar .

Kolobok , kısaca satın aldığınız evcil bitler ile çiftleştirme yapıp yeni bitler doğura bilir , maceralara göndererek ilk 5 maceranız da 1 adet common , uncommon , rare epic ve legendary kart düşüre bilir bundan sonra ki her maceranız da k coin kazana bilirsiniz.

Kolobok a nasıl üye olunur ?
Her şeyden önce bir wax cloud hesabınızın olması gerekiyor , wax cloud hesabı için daha önce hazırladığım rehbere baka bilirsiniz .

Öncelikle siteye gidiyoruz tıkla git .
Ekli dosyayı görüntüle 4418
Logine basıp wax cloud walleti seçiyoruz
Önümüze böyle bir ekran çıkıyor
Ekli dosyayı görüntüle 4419

Benim koloboklarım olduğu için ben bir sayfa çıkmıyor sizde buy the kolobok yazacaktır eğer çıkmadıysa bu linkten markete gidiyoruz ,
Ekli dosyayı görüntüle 4420
Burada önemli bir kaç nokta var aldığınız koloboklar ölü ola bilir veya dinlenme süresin de ola bilir bunu engellemek için

1- Kolobok üstü resimde ki gibi çarpı işaretli olmamalıdır .
2- Gen sayısı 6 - 8 aralığın da olmalıdır .
3- Hp -1 değil 100 olmalıdır .
4- Kids sayısı düşük olması daha iyidir
5- cd: yazan kısım satın alacağınız tarihten daha önce olmalı yoksa aldığınız kolobok dinlenmededir ve direk kullanamazsınız :)

Kolobokları satın aldık varsayalım , peki şimdi ne yapacağız ?
3 adet kolobok satın aldığınızı varsayıyorum her şeyden önce 2 adedini çiftleştirmeliyiz
Ekli dosyayı görüntüle 4421
Burada siz de 2 adet boş yer olacaktır benim koloboklarım dinlenmede olduğu için ekleyemedim 2 adet seçip çiftleştiriyoruz ve ortalama 24 saat sürüyor bu , çocuk ölü doğma ihtimali de var . Bunu engellemek için kolobokları maceraya gönderiyoruz ve k koin kasmalarını sağlıyoruz bu saye de k koinler ile de çocuğun yaşama şansını arttırıyoruz .

Macera kısmı nasıl oluyor ?
Ekli dosyayı görüntüle 4422
Adventure kısmına geldiğiniz de 1 boş slotunuz olacaktır wax karşılığı daha fazla slot ala bilirsiniz .
5 :Adet maceramız var kolaydan zora , Büyük anne dede , ayı tilki diiye devam etmekte gönderdiğiniz her maceradan kolobokların dönmeme şanşı var eğer dönerler se gittiği maceraya göre size garanti 1 adet nft veriyorlar (şuanlık ileri de değişe bilir )
Bu kazandığımız nftleri ise r planet de stake ederek aethenr kazanıyoruz konuya tıkla git .

Peki geri gelmezlerse ne oluyor
Ekli dosyayı görüntüle 4423
Gördüğünüz gibi you lose yazısı çıkıyor ve malesef kolobok'u kaybediyorsunuz .

Kısaca sistem bu döngüde işliyor anlamadığınız yer olursa yardımcı olmaya çalışırım iyi forumlar .
ellerine sağlık çok açıklayı bir çalıma olmuş teşekkürler

Etkinlikle birlikte bir daha bakayım dedim. Adventure dedim iki defa ikisinde de kolobok döndü geri ama NFT'ler nereye düşüyor?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,174
Kullanıcılar
6,688
Son üye
ABzekh
Geri