Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Yasaklanacak mı?

Binance bencede yasaklanacağını düşünmüyorum. Binance güven veren dünyanın en büyük borsalarından birincisidir.

Şahsen ben yasaklanacağını düşünmüyorum dünya çapında bir site ve gerçekten memnun bir kullanıcısıyım şu sıralar 2-4 madde çok tehlikeli kripto para borsalarının para transferleri bir bir yasaklanıyor gibi geldi bana binanceye gelirsek asyalı seviyesinde bir borsa tıkır tıkır işlemekte app i canavar tüm herkes severek kullanılıyor ve şikayetçi olanı görmedim inceleme bittikten sonra bi sorun olmayacağını hep beraber görürüz inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şahsen ben yasaklanacağını düşünmüyorum dünya çapında bir site ve gerçekten memnun bir kullanıcısıyım şu sıralar 2-4 madde çok tehlikeli kripto para borsalarının para transferleri bir bir yasaklanıyor gibi geldi bana binanceye gelirsek asyalı seviyesinde bir borsa tıkır tıkır işlemekte app i canavar tüm herkes severek kullanılıyor ve şikayetçi olanı görmedim inceleme bittikten sonra bi sorun olmayacağını hep beraber görürüz inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İnceleme kripto paralara yönelik değil. Tesla ve Coinbase nin hisse senetlerini listeledi. O 2sine yönelik. Ve lay lay lom bir inceleme havasında. Piyasada dolaşıyor binance ye inceleme geliyor vah yandık gibisinden. Yaw yok bir sıkıntı. Piyasaya haberi nasıl pompalarlarsa millet öyle anlıyorun en büyük göstergesi bu.

Peki yabancı borsaları aradan çıkartmak için yapılan ödeme kanallarının alternatifi var mı? Papara gibi ödeme işlemleri için bir çözüm veya alternatif seçenek var mı?

Aslında sizin söyledikleriniz akla ve kulağa mantıklı geliyor. Fakat bence o kadar büyük noktanın kapatılması bence mümkün değil. Ama burası da Türkiye bunu da unutmamız lazım. Her an herşey olabilir, ona göre kendimizi sağlama tutmaya çalışalım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,162
Kullanıcılar
6,692
Son üye
Ertugrul Bicer
Geri