Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Yasaklanacak mı?

Eğer Türkiye'de yasaklanırsa bu daha çok paranın yabancı borsaya kayması anlamına gelir. Bu yüzden yasaklama olmaz diye düşünyorum. Bence yasaklamadan ziyade yasal düzenleme ve denetim gelir. Bu da yatırımcı mağduriyetinin önüne geçilmesi anlamına gelir. Hatta bankalar bu işe aracılık ederse bence şu an alınan komisyon miktarlarından daha düşük komisyon ödenir (rekaber herzaman ucuzluğu getirir). Hatta benim filrime göre yasal denetim şartıyla daha fazla aracı kurum olursa daha fazla da yatırımın ülkeye çekilmesi anlamı gelir. Hatta bir ara Türkiye'nin kendi kripto parasını çıkaracağı konuşuluyordu.
Türkiye de ne yasaklanırsa? Türkiye de Binance yok ki zaten. Türkiye den erişim yasaklanırsa diyorsanız, bu sefer yabancı borsalara kayar demişsiniz. Binance Türk oldu benim mi haberim yok???

Türkiye de ne yasaklanırsa? Türkiye de Binance yok ki zaten. Türkiye den erişim yasaklanırsa diyorsanız, bu sefer yabancı borsalara kayar demişsiniz. Binance Türk oldu benim mi haberim yok???
Trbinance Türkiye’de faaliyet gösteriyor diye biliyorum eğer yanlışım varsa düzeltiniz. Türk borsası olmasada yabancı borsaların Türkiye’de temsilcisi olması denetim ve koruma adına daha iyi diye düşünüyorum. Söylemek istediğim ne kadar ülkemizde aracı kurum olursa bence o kadar bizim ülkemizin kazanacağıydı aslında teyerki yeterli kontrolleri yapılsın.

Bu arada araçta giderken yazmaya çalıştım galiba iki kere cevap yazmışım. Mobilin azizliği kusura bakmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sanmam bu denli büyük bir site kapatılmaz diye düşünüyorum.
Sadece başlığı okuyup yorum yapanlara 1 gün yasak vereceğim bundan sonra. Hatta başlığı okuyup olayı bir adım daha öteye taşıyanlara daha da ağır... Daha öncede genel bir duyuru içerisinde belirtmiştim; okuma alışkanlığınız yoksa yanlış yerdesiniz diye...

Şuna bak konuda gerçekten konuyla alakalı neredeyse yorum yok. Hep başlık üzerinden saçma sapan yorumlar ağırlıklı.

Siz son şanslı insansınız.

Konuyu okursanız kapatmadan bahseden olmadığını sadece Türkiye den erişim ya da Türk kullanıcıların kullanımı ile ilgili bir yasaktan bahsedildiğini anlarsınız..

İyi forumlar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,162
Kullanıcılar
6,693
Son üye
ABzekh
Geri