Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Demek ki neymiş, 10 milyonluk BTC alımı da bu alımın haberleri de düşüş trendi deki Bitcoin'i zıplatmaya yetmiyormuş. Bir kere daha görmüş olduk. Bitcoin'i haberlere endekslemekten vazgeçmek lazım değil mi?
Hocam benim demek istediğim şey, sonuçta insanların talebine göre oluşuyor fiyat hareketleri. Bir şekilde haberlerden etkilenen insanlar olacaktır muhakkak ve bu durum arz talep dengesini etkileyeceği için fiyata yansıyor otamatikman. Projenin kendisi ve insanların ilgisi elbette en önemli etken. Çıkan olumlu ve olumsuz haberler insanların ilgisini etkileyebilir. Gerek standart borsa sistemi gerekse kripto borsaları manipülasyon üzerine kurulu değil mi bir şekilde?

Hocam benim demek istediğim şey, sonuçta insanların talebine göre oluşuyor fiyat hareketleri. Bir şekilde haberlerden etkilenen insanlar olacaktır muhakkak ve bu durum arz talep dengesini etkileyeceği için fiyata yansıyor otamatikman. Projenin kendisi ve insanların ilgisi elbette en önemli etken. Çıkan olumlu ve olumsuz haberler insanların ilgisini etkileyebilir. Gerek standart borsa sistemi gerekse kripto borsaları manipülasyon üzerine kurulu değil mi bir şekilde?
Tabii ki böyledir. İnkar edilemez; fakat Bitcoin'i manipüle etmek zordur. Üstelik sana hitaben yazmadım yorumumu hocam. Kızma. :)

Bitcoin Son durumuna bir bakalım.

54500$ seviyelerine kadar çıktı. Son zirvesi biliyorsunuz 58354$ idi. Al sinyalleri devam ederken burayı tekrar görmesi ve geçmesi zor değil. Buradan sonra 60000$, 62000$, 65000$, 73000$, 78000$ seviyeleri çok önemli.

Sizce bu dirençlerden hangisinde dinlenmeye geçer?

Küçük yanılgılarla tahmin ettiğim gibi. :) Aşağı doğru en düşük $43.000'e dokunur. Mart ortalarına doğru önce yeni rekor, bir hafta sonra falan da $75.000 diyorum. Ytd.

Ben de bugün günlükte al sinyalinin geldiğini düşünüyorum, 8-9 gün boyunca dinlene dinlene yükselerek + $60.000 olacağı kanaatindeyim. Ytd.

Ben bu iki noktadayım. Bitcoin'in bu kadar yükseleceğini düşünmeme rağmen elimdeki BTC kadar Balancer aldım bugün 9100 satoshiden. Yarısını 17.100 satoshiden, yarısını 30.500 satoshiden satışa koydum.
20 Mart veya yakın günlerde BTC'den + $70.000 dollar (şu ana göre %30'dan fazla yükseliş), Balancer'dan $125 fiyatı (şu ana göre %250 yükseliş) bekliyorum.

Hepsi şahsi fikirlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanı ve feragatname imzamda yer almaktadır.

Bence bir önceki rekorunu kırabilirse en az 65.000 doları görür. Hatta bir sonraki dirence dokunup geri dönebilir. 70.000 doların üzerinde bir süre kalabileceğini düşünüyorum. Sonrasında yine aşağı sallanabilir. YTD.

Bence bir önceki rekorunu kırabilirse en az 65.000 doları görür. Hatta bir sonraki dirence dokunup geri dönebilir. 70.000 doların üzerinde bir süre kalabileceğini düşünüyorum. Sonrasında yine aşağı sallanabilir. YTD.
Abartmayı seviyorum, 78bin$. Ytd :)

54800$ civarında bayağı takıldı. Direnç güçlü çıktı. Saatlik grafikte satış sinyalleri henüz gelmedi ama gelebilir. Şimdi ne düşüyorsunuz?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,699
Son üye
xxyelis
Geri