Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Son rekorunu kırabilecek kadar hızlı yükselseydi 65.000 ve üzeri zor olmazdı. 54.000 doların üzerinde kalmak için zorluyor gibi. Üstünde kalmayı başarırsa 54.800 doları aşabilir bu sefer. 60.000 dolar seviyeleri çok da kolay olmayacak gibi görünüyor. YTD.

Son rekorunu kırabilecek kadar hızlı yükselseydi 65.000 ve üzeri zor olmazdı. 54.000 doların üzerinde kalmak için zorluyor gibi. Üstünde kalmayı başarırsa 54.800 doları aşabilir bu sefer. 60.000 dolar seviyeleri çok da kolay olmayacak gibi görünüyor. YTD.
52640$ henüz kırılmadı. 53300$ civarının üzerinde kaldıkça yarın 52640$ kırılmış olur. Ertesi gün de teyit edilirse yükseliş hız kazanır. Bu süreçte düşüşler de gelebilir. Dikkatli olmak lazım. YTD

60 binden red yemek riske sokar bence. 62 bin olması ideal gibi düşünüyorum.
52500 yukarısında kaldıkça 58000 rahat görür ama ondan yukarısını merak ediyorum. Ytd

62458$ çok önemli bir seviye. Burası hızlı geçilir ve kalıcı olursa 70 bin kapısı aralanır. Başarısız olursa yeni bir 4 saatlik düzeltme gelir ki bu da birkaç gün sürer.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Küçük yanılgılarla tahmin ettiğim gibi. :) Aşağı doğru en düşük $43.000'e dokunur. Mart ortalarına doğru önce yeni rekor, bir hafta sonra falan da $75.000 diyorum. Ytd.
All time high hayırlı olsun. :)

58354$ seviyesinin üzerinde kalıcı olmalı. Bu günü buranın üzerinde kapatması şart. Yoksa aşpı devam eder ve birkaç gün daha düşüş yaşar.

Siz ne dersiniz?

Düşüş bir süre daha devam edecek gibi. Siz ne dersiniz arkadaşlar?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,298
Kullanıcılar
6,688
Son üye
Orhan.muzi
Geri