Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Düşüş bir süre daha devam edecek gibi. Siz ne dersiniz arkadaşlar?
valla hocam ben inşallah diyorum, kimisi de inşallah çıkar diyor,
insanları birbirine düşürecek tarzda bir soru olmuş :D

old lady fighting GIF

Bilmiyorum ama uzun zaman sonra portföyümün yarısından fazlasını nakit USD'ye çevirdim. Kısa vadede ne olur kestiremiyorum. 3-5 haftada sanki $80.000'e vuracak, altcoinler de BTC ile birlikte bir kez daha uçacak, sonra boğa piyasası sona ermeye yaklaşacakmış gibi hissediyorum. Sadece hissiyat. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bilmiyorum ama uzun zaman sonra portföyümün yarısından fazlasını nakit USD'ye çevirdim. Kısa vadede ne olur kestiremiyorum. 3-5 haftada sanki $80.000'e vuracak, altcoinler de BTC ile birlikte bir kez daha uçacak, sonra boğa piyasası sona ermeye yaklaşacakmış gibi hissediyorum. Sadece hissiyat. Yatırım tavsiyesi değildir.
Altcoinlere güzel bir fırsat veriyor gibime geliyor benim de.
Daha düşmez gibi. Buralardan dönüp burnunu yukarı verecek diye düşünüyorum.
Ama 52640$ çok önemli artık. Bu haftayı en azında bu seviyede kapatmazsa 48'ler gelir.

Bitcoin yorumlarımıza buradan devam edelim.

Şu an yeniden yukarı yöneldi, sizce neler olur yeni haftada?

Yarın yani bu sabah 58000$ dolar ile uyanıcaz analizime göre böyle tabiki, en azından 58000 dolara değip yatay devam edebilir. Ytd.
58000 civarı tabii mümkün; fakat bunun için biraz daha beklemek gerekiyor. Şu an birkaç gündür belirttiğim 56 bin civarı ile uğraşıyor. Durum iyi şimdilik. YTD.

Bitcoin yükselmeyi başaramadığı gibi düşmeyi de başaramıyor. Şu an 55 bin civarlarında seyrederken bu günü en az 56500 civarında kapatması gerekiyor. Haftalık mumun son mumu yıksrı yönlü açılmazsa düşüler devam eder.

Günlük grafikte SAT pozisyonu devam ederken çok güvenmemek gerektiğini söylemiştim. Durum normal seyrinde şu an. Yükseliş için biraz daha düşüş lazım. Sizce ne olur? YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,383
Kullanıcılar
6,696
Son üye
obix
Geri