Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yükselişi çok sert baskılansa da büyük yatırımcıların ilgisini hala çekiyor. Ayrıca kripto para piyasası önceki yıllara oranla daha iyi tanınıyor ve ilgi çekiyor.
Daha şimdiden altın, gümüş, petrol gibi değerlerle karşılaştırılmaya başladı.
Resmi kurumlar düzenlemelerle onu daha güvenli bir mecrada değerlendirmek üzere çalışmalar yapıyor.
Tüm dünya da tüm sektörler dijital bir yapılanmaya doğru gidiyor. Yani seçimlerden oyunlara eğitimden pazarlamaya kadar AI ve DEFİ konsepti yükselişte. Yani BTC nin merkezinde olduğu yeni bir sanayi oluşuyor.

Dolayısıyla kötü günleri olacaktır elbette ama doğduğu 3 ocak 2009 dan bu yana olduğu gibi daha uzun bir süre yükselişini yeni ve daha güçlü bir rakip çıkana kadar sürdürür gibi gözüküyor.
Konuya katkı sağlayan en değerli yorumlardan bir tanesi oldu bu hocam. Tüm bunlara bir de NFT eklendi. Onu da söylemeden geçmeyelim. 2015 yıllarında önü açık bir teknoloji olduğundan bahsettiklerinde DeFi ve diğer tüm gelişmeleri tahmin edebilmişler midir...

NFT nin hakkını yemek olmaz elbette. Zaten NFT DEFI projelerinin çoğunun neredeyse doğal bir parçası halinde , ve sadece bir varlık değil aynı zamanda yeni bir sanat akımını da temsil ediyor.

Bütün bu kavramların bugünkü halini tahmin edebilen var mıdır bilemiyorum ama hatırladığım kadarıyla ilk cep telefonları çıktığında bir gün herkesin cebinde bunlardan bir tane olacağını ve hatta bu telefonların bizimle konuşacağını söyleyen birini duymamıştım o günlere bizzat şahidim.

NFT nin hakkını yemek olmaz elbette. Zaten NFT DEFI projelerinin çoğunun neredeyse doğal bir parçası halinde , ve sadece bir varlık değil aynı zamanda yeni bir sanat akımını da temsil ediyor.

Bütün bu kavramların bugünkü halini tahmin edebilen var mıdır bilemiyorum ama hatırladığım kadarıyla ilk cep telefonları çıktığında bir gün herkesin cebinde bunlardan bir tane olacağını ve hatta bu telefonların bizimle konuşacağını söyleyen birini duymamıştım o günlere bizzat şahidim.
Cep telefonu örneği çok hoş oldu bak. İlk fotoğraf çeken telefondan sonra cep telefonu anlayışı ile beraber formu da değişti ve o günden bu güne binlerce özellik eklendi.

Bitcoin ve diğer kriptolar bir yana özellikle Blockchain tabanında büyük değişimler oldu. Daha onlarca değişim de gelecek. Devletlerin ve bankaların antipati duyması geciktiriyor.

Covid 19 btcyi gerçekten çok salladı.Tekrardan zirveyi göreceğimden hiç şüphem yok.ytd
Bitcoin ve kripto para piyasası tarihinin en büyük trendini ve zirvesini Covid-19 döneminde gördü ve görmeye devam ediyor. Bitcoin'in sallantısının Covid-19 ile alakası yok.

Bence merakınız varsa, bir bakın araştırın 3-5 ay.. Bir çok platformda demo hesaplarda var ,test edin... Yılda hatasız 2-3 işlem yapsanız yeter.. Hata genelde bakiyeyi tamamen sıfırlar dikkat..
Bakiyesi sıfırlananlardan biri olarak kazançları çok ama çok tatlı ama kaybetmekte kazanmak kadar basit. 100 doları bir gecece 1500 dolar yapıyorsun. öğlen olmadan 1500 dolar 0 dolar oluyor. şansına güvenen arkadaşlar deneyebilir.

Bitcoin önemli bir noktada. 58354$ seviyesini geçmeyi başarabilecek mi? Sizce önünde hangi seviyeler var?

Varsa grafiklerinizle veya sağlam dayanaklarla açıklayabilir misiniz?

Hacimli yorum yapanlara Satoshi bağışı yapacağım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,699
Son üye
xxyelis
Geri