Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Vergi muhabbetlerinde ben hep tedirgin taraftaydım tıpkı BTC'nin anlık tedirginlikleri gibi ama çok iyi göğüsledi. Sanırım ya sizin ya da @KriptoLuis hocamın yorumuydu vergi haberlerinin gelmesi tanıma açısından da önemli diye. Tüm bu süreçlerden yara almayan BTC güven tazeleyerek yoluna devam edecektir.

Yazdıklarımız yatırım tavsiyesi haricindedir.

Bitcoin neden 100K görecek hocam? Lütfen yorumlarınızın kaynağını detaylı bir şekilde belirtin ki insanlara faydamız olsun. Bu sayfayı binlerce insan takip ediyor. Teşekkürler.
Aslında ben çok bilgili değilim bu konuda, fakat bazı bu işin okulunu okumuş tanıdıklarım var ve, yaptıkları analiz sonucunda yaza doğru 100k dolar civarına ulaşacağını söylüyorlar. Yine de emin olmamak lazım. YTD

Kaç gündür piyasa allak bullak. Fazla Kağan karıştırıcı biraz durmak iyi gelebilir

YTD

Merhabalar. Kripto para piyasasına daha yeni başlamış olmama rağmen bitcoinin yükselip düşmesine anlam veremedim. Ama benim gibi çok ufak miktarlarla oynayan arkadaşlarda sanırım benim gibi bitcoin yükseldiğinde kar yapıp düştüğünde zarar yapıyorlar. Ama hala anlamış değilim bir tweet olayı nerelere getiriyor. Çevremde 200 milyar kazananda oldu ama evini satıp batanıda gördüm. Çok garip herkese iyi akşamlar.
Saygılarımla..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,260
Kullanıcılar
6,696
Son üye
ibrahim6314
Geri