Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano İçin ATH Yakın

Sakin kalmak lazım. Sabır para getiriyor. Ama millet bir fomoya katıldı bence bu hardfork ta şimdi çıkan çıktı :) artık dengeli gidişi başlar. YTD.

Yakın zamanda çok hareketli günler geçirdi ama şimdilik diğer madeni paralardan çok farklı hareketleri yok. Bitcoin'den etkilenmesi çok normal bir durum sayılabilirdi fakat yaşanan yükseliş dalgasında onun çıkış gücünden de pek etkilenmedi. Fakat günlük grafik üzerine birikim-dağıtım indikatörünü koyduğunuzda ise halen ufak çaplı biriktiriliyor gibi.

Ekran Görüntüsü (1617).png

Sakin, böyle gider bir kaç gün sonra hedeflerimiz oluşmaya başlar ben halen inatla bekliyorum bakalım ytd

hala sakin gidiyor değil mi :)
1.15 kırarsa soğuk kanlı olmakta fayda var arkadaşlar bilginiz olsun.

güncellemeden sonra 5 gün geçti değişik bir durum yok ATH beklentisi içinde olan arkadaşlar
Cardano (ADA) resmi forumlarında gördüğüm kadarı ile yazılımsal alt yapı çok karışık ve yeni projeler için belli bir zaman geçmesi gerekebilir.
Yenilik olmadıkça ATH süresi artabilir. 2 gün sonra tam 1 hafta olacak bakalım 2 gün sonunda değişik bir şeyler olacak mı,
beklentim zaten sakinleşmesi idi elle tutulur yeni bir proje çıkarsa buradan duyurusunu yapmaya çalışırım

YTD

güncellemeden sonra 5 gün geçti değişik bir durum yok ATH beklentisi içinde olan arkadaşlar
Cardano (ADA) resmi forumlarında gördüğüm kadarı ile yazılımsal alt yapı çok karışık ve yeni projeler için belli bir zaman geçmesi gerekebilir.
Yenilik olmadıkça ATH süresi artabilir. 2 gün sonra tam 1 hafta olacak bakalım 2 gün sonunda değişik bir şeyler olacak mı,
beklentim zaten sakinleşmesi idi elle tutulur yeni bir proje çıkarsa buradan duyurusunu yapmaya çalışırım

YTD
Daha çok yolu var hocam. Öyle anlatıldığı kadar basit olmadığını görmüş olduk. Beklenti hemen ilk ortaklıkların, cardanoya geçişlerin duyurulmasıydı. Beklenti gerçekleşmedi ve şuan bir stabil coin benzeri takılıyor.

Daha çok yolu var hocam. Öyle anlatıldığı kadar basit olmadığını görmüş olduk. Beklenti hemen ilk ortaklıkların, cardanoya geçişlerin duyurulmasıydı. Beklenti gerçekleşmedi ve şuan bir stabil coin benzeri takılıyor.
evet artık bu saatten sonra tekrar bir ivme yakalaması gerek
yakında bir haber çıkartırlar gibime geliyor.
kayıp yaşayanlar umarım sakin kalabilirler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,267
Kullanıcılar
6,703
Son üye
egecpp
Geri