Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano İçin ATH Yakın

Aynen hocam bende beklemedeyim fakat çok tedirginim, sanki şelale gibi dökülecekmiş gibime geliyor ada. :)
1614617101208.png

güzel güzel sakin sakin ileri geri atıyor 1 hafta böyle gitme ihtimali var bakalım YTD

Aklımda kalsın hocam.

Hocam yatırım tavsiyesi olmadan uygun çıkılacak bir yer olursa ilerde yazarsanız belki bizim için iyi olur. Sorumluluk bize ait. :)
sorumluluk size ait ise özel mesaj ile bilgi vermeye çalışırım
fırsat bulursam tabi yoğunuz hocam unutabiliyoruz.

daha önce dediğim gibi sanki bir sakinlik var
1 hafta böyle gitme ihtimali olabilir. YTD

Ağda herşeyi yolunda olduğunun teyidi lazım. Biraz devam etsin sonra yoluna devam eder gibi YTD.
İlk token testleri geliyordur :D
Yeni projeler yeni akıllı sözleşmeler vs.
Ada ve Dot için konuşuyorum, eğer gerçekten kaliteli projeler çıkarsa ve bu projeler söylenildiği gibi defi karşısında güçlenirse
Uzun yıllar bu iki protokolü konuşuruz.
Ben yine de inatla BTFD pozisyonumu koruyorum :)

Bir Çizgi Çekmek İstiyorum :)

Buradaki yorumlar tamamen bizlere ait yorumlardır okuyan arkadaşlar kesinlikle kendi kararlarını verme mekanizmasına sahip olmalıdır.
Eğer kendi paranızı yönetecek bir kabiliyetiniz yoksa sizleri Telegram, Youtube, Facebook, Investing gibi Kripto Para Taraftarlarının yanına alalım.
Coin tutmuyor her hangi bir projeye kimseyi yönlendirmiyoruz, Sitede yönlendirme yapan veya yönledirmeye yönelik soru soran üyeler uyarılır devamında cezalandırılır. Bu sitede paylaşılan yazılar ve yorumlar Tecrübeli yazarlar tarafından hazırlanmaktadır. 3 gün önce doge alıp piyasaya giriş yapan insanlar değillerdir bu yazıyı yazmamdaki sebep YTD kelimesini özetlemektir.

Diğer mecralarda dolandırılmayın adam akıllı öğrenin sonra zaten diğer platformları tanıyacaksınız :)

YTD

hadi biraz moral bulun

Forever Veteran Traders @gkkrlmz @Vonzarovich
Vermeye çalıştığımız hizmet temsili :)

evet düşündüğümüz gibi sakinlik var baya 1.15 kırarsa güzel iner. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Kullanıcılar