Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano İçin ATH Yakın

evet artık bu saatten sonra tekrar bir ivme yakalaması gerek
yakında bir haber çıkartırlar gibime geliyor.
kayıp yaşayanlar umarım sakin kalabilirler.
Sakin kalmak zor. Millet bakıyor uçuyor diğer coinler ada yerinde sayıyor. Sinir bozucu bir durum. Yatırım tavsiyesi verdiğim bir arkadaşım var. Onu bile adayı yüksek almasına rağmen adadan çıkarıp CHR ve DEGO ya soktum. (Karını alıp çıktı. Yanlış anlaşılmasın. Örnek olması açısından söyledim.) Sonuçta zararını çıkardı fazlasıyla kar etti. Bu süreçte ada stabil coin gibiydi. Gel de sakin kal.

2 yılda 10x yapmış ADA. Özellikle son dönemde iyi artmıştı. Şu anda dinleniyor olması sizce de normal değil mi?
Mart sonu tamamen merkeziyetsiz hale gelmesini sağlayacak güncelleme gerçekleşecek diye okudum.
Bu güncelleme yaklaştıkça belki biraz kıpırdar yine. YTD.

hareketlilik başlamış kesin bir değişiklik falan yaptılar.
bir olay oldu :)
buda gördüğünüz üzere arkadaşlar Ada güven tazeliyor, proje yavaş yavaş yükseliyor YTD

hareketlilik başlamış kesin bir değişiklik falan yaptılar.
bir olay oldu :)
buda gördüğünüz üzere arkadaşlar Ada güven tazeliyor, proje yavaş yavaş yükseliyor YTD
Coinbase borsasında listeleneceği için yükseldiğini tahmin ediyorum hocam, haberden kısa süre sonra sert yükseldi.

Coinbase borsasında listeleneceği için yükseldiğini tahmin ediyorum hocam, haberden kısa süre sonra sert yükseldi.
Bu arada listeleme tarihi 18 mart.

Haberlerde okudum ki, Harrison yakın zamanda gelmesi beklenen Alonzo güncellemesinin, artan geliştirici sayısı ile ilgili olduğuna inanıyor.

Cardano bugün %15,45 yükselerek $1,00 seviyesini kırdı, $1,07'ye yükseldi. Tarihinin en yüksek seviyesi $1,33'e bir adım daha yaklaşmış oldu. 1 Ocak 2021 günü sadece $0,18 değerine sahipti. 2021'in ilk dört ayı sonunda önce ath, sonra $1,40 seviyeleri öngörülüyor.

Binance borsasında ADA için esnek kilitlemede yıllık %1,45 , proof of stakingde 30 gün kilitlemede yıllık %5,09 , 60 günlük kilitlemede yıllık %7,79 , 90 günlük kilitlemede yıllık %9,32 faiz imkanı sunuluyor.

Cardano'nun alt sıralardan buralara gelmesinin asıl sebebi Mary hard forku. Mary hard forkunun hayata geçişinden sonra Cardano ağında tıpkı Erc20 gibi tokenlar oluşturulabilecek. Farklı ağlarda oluşturulmuş projeler de isterlerse Cardano ağına geçebilecek, iki blockchain arasına köprü kurarak ikisinde birden işlem görebilecek. Cardano'nun geliştiricisi Input Output Hong Kong ekibi ADA'daki sıradaki güncelleme olarak Goguen dönemini planlıyor. Bu güncellemeyle birlikte yükseliş trendi de sürüyor.

Gene Simmons, ADA Yatırımı Yaptı
Ünlü rock grubu Kiss'in yıldızı Gene Simmons, 300.000 dollarlık Cardano yatırımı yaptığını açıkladı. Hangi fiyattan aldığını ise söylemedi. :) Kendisinin yatıırm danışmanı veya analist olmadığını da belirterek yatırım tavsiyesi olmadığını söylemeyi ihmal etmedi. Cardano fiyatının yükselmeye devam edeceğine emin olduğunu ekledi. Gene Simmons bundan önce Bitcoin ve Doge satın almıştı.

Gene Simmons, yatırımında Cardano kurucusu olan Hoskinson'ın söylemlerini temel almış. 2021 yılını Cardano'nun tarihinin en verimli yılı olarak geçireceğini savunmuş. Cardano piyasaya 2017'de sürülmüştü. DeFi piyasası başlarda ve şu ana dek Ethereum ile paydaş olsa da Cardan ve BNB bu sektördeki paylarını arttıracağa benziyor. IOHK ekibi Cardano kullanımını yaymak için çalışmalarına devam ediyor. Özellikle Afrika'ya yönelik projeleriyle Cardano kullanıcı sayısını on milyonlarca arttıracak. Cardano'nun geliştirmekte olduğu projeleri görmek için de şu konuyu ziyaret edebilirsiniz:

Tradingview'in osilatör ve hareketli ortalamalarına göre verdiği sinyallerde,
ADA / USD paritesinde;
1 günlükte GÜÇLÜ AL,
1 haftalıkta AL,
1 aylıkta GÜÇLÜ AL,

ADA / BTC paritesinde;
1 günlükte GÜÇLÜ AL,
1 haftalıkta AL,
1 aylıkta AL

sinyalleri görünüyor.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanı ve feragatname imzamda yer almaktadır.
ada daha da değer kazanabilir diye düşünüyorum, sağlam bir coin

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,268
Kullanıcılar
6,703
Son üye
egecpp
Geri