Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

HSX Token Ne Zaman Listelenecek?

Paradator bu arkadaş kimin kayığına binerse öyle bişiler yapıyor diye biliyorum :)

bir kaç kelam edenler

Paradator bu arkadaş kimin kayığına binerse öyle bişiler yapıyor diye biliyorum :)

bir kaç kelam edenler

Yer yüzünde bundan fayda gören olmuş mu? Tuhaf bir vaka. Ama halâ takip edenler var. 😂

paradator uygun fiyattan Flame topladı en son sonra millete aldırdı 30 TL olacak diye 18 Tl den alanların elinde patladı birde stake yaptırdı millete stake kilitleri kilit açılımı sonrasına denk geldiği için millet epey içerde kaldı bildiğiniz spotta lig oldu kanıma dokunuyor böyleleri ama iyi bir kitle toplayasım var para kazanmak bize de lazım :D

paradator uygun fiyattan Flame topladı en son sonra millete aldırdı 30 TL olacak diye 18 Tl den alanların elinde patladı birde stake yaptırdı millete stake kilitleri kilit açılımı sonrasına denk geldiği için millet epey içerde kaldı bildiğiniz spotta lig oldu kanıma dokunuyor böyleleri ama iyi bir kitle toplayasım var para kazanmak bize de lazım :D
Ben yalanla dolanla iş yapmam hocam. Bana ters. Neyse o

Heyecan Verici Haber Uyarısı! 🚀

Önemli bir gelişmeyi duyurmanın heyecanını yaşıyoruz! Global kripto para şirketinden yatırım aldık
@ambergroup_io
! 💼

Bu yatırım ekosistemimizin büyümesine ve güçlenmesine olan inancımızın bir kanıtıdır. Daha fazla yenilik, daha fazla hizmet ve daha fazla başarıyı hedeflemek için bu güçlü ortaklığı güçlendireceğiz.

Bu yolculukta bize destek olan ve güvenen herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin! ⚡

Heyecan Verici Haber Uyarısı! 🚀

Önemli bir gelişmeyi duyurmanın heyecanını yaşıyoruz! Global kripto para şirketinden yatırım aldık
@ambergroup_io
! 💼

Bu yatırım ekosistemimizin büyümesine ve güçlenmesine olan inancımızın bir kanıtıdır. Daha fazla yenilik, daha fazla hizmet ve daha fazla başarıyı hedeflemek için bu güçlü ortaklığı güçlendireceğiz.

Bu yolculukta bize destek olan ve güvenen herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin! ⚡
ön satıştan topladığı parayı faize attıysa zaten şimdiye kadar 5e katladı :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,267
Kullanıcılar
6,703
Son üye
egecpp