Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun Oynayarak Para Kazan 2024

Dün 300k kastım bugün 120k zor yaptım.

Süreler uzadıkça kasmak zorlaşıyor. En iyisi orta seviyelerdi. 14-16 seviyeleri sikjnti. Ya da bol miktarda hizlandirman olacak.

2 li yükseltmeyi açtınız mı acaba. Bıdık yuvasından 2 günlük 150 cevhere kiralanıyor. Cehver ilerde kolay toplanıyor o yüzden açmayan varsa kesinlikle açsın daha hızlı yükseltme olur.
2 li yükselme açık sorun yok. Bir yandan 2 bina yapımı, bir yandan asker üretimi, bir yandan araştırma, bir yandan politika vs. Hepsi aynı anda devam ama artık power çok zor kasiliyor.

Evet ilk baslarda bence zor
Dün 300k kastım bugün 120k zor yaptım.

Süreler uzadıkça kasmak zorlaşıyor. En iyisi orta seviyelerdi. 14-16 seviyeleri sikjnti. Ya da bol miktarda hizlandirman olacak.
Ben 17 lvl geçtim 13-16 arası gerçekden zor ama lvl atladıkça bence güç kolay olacak gibi çünki kışla seviyeleride yükselecek örneğin 2 lvl okçu 2 güç veriyor 5 lvl okçu 10 güç birden veriyor tek asker. 24-25 lvl olamasamda 10m güç ödülünü almak için uğrasacagım bakalım.

Bu arada komutanlardan güzel güç geliyor herbir lvl atlaması 3000 güç + eserler ve hayvanlar ekleyincede extra güç veriyor.

Yeni başlayacak arkadaşlar içinse oyunun bitirme süresi 18 gün. 18 günün sonunda ödül alamazsınız malesef. Genelde oyunlar 30 günlük oluyor. Bu oyun kabak etkinliğine geldiği 1.5x daha fazla ödül verdiği için süreyi kısa tuttular.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,190
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri