Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun Oynayarak Para Kazan 2024

Hocam şuna bir bakın derim 3 ay sürüyor diyorlar.
Bunu 3 ay olarak ölçülmesi imkansız taktiğe ve kişiye göre değişir. Bizim klanda günde 500,000 güç yapanda var 30,000 güç yapanda var. 30k güç yapana göre 10m ulaşmak imkansızdır. 500k yana göre ise 15 günde ulaşılabilir. Ayrıca 10m görevdeki son ödüllerden biri şart değil zorlamaya. 20 lvlde yapıp bırakılabilir. çogu öyle yapıyor bende zorlamıyorum 20 lvl yapar 35 bin satostimi daha alır baska oyuna geçerim. Burda amaç çok fazla zorlamadan alabildiğimizi almak.

Başka bu tarz oyunlar olursa harika olur. Bende neden çıkmadı anlamadım.
Malesef ilk defa başıma geldi normalde uygulamadan girince hepsi çıkması lazımdı.
Sende 17 leveli mi aldın en son hocam?

evet hocam 30959 satoshi verdi. O günde offerwall yarışmasında #200 Daily Leaderboard 19. sıraya gelmişim ordanda 2800 satoshi verdi. Sadece 17. lvlde 33.759 satoshi almış oldum. Sonra oyunu sildim. Çünki gerisi çok zordu 30 gün süre verseydi belki.

Malesef ilk defa başıma geldi normalde uygulamadan girince hepsi çıkması lazımdı.

evet hocam 30959 satoshi verdi. O günde offerwall yarışmasında #200 Daily Leaderboard 19. sıraya gelmişim ordanda 2800 satoshi verdi. Sadece 17. lvlde 33.759 satoshi almış oldum. Sonra oyunu sildim. Çünki gerisi çok zordu 30 gün süre verseydi belki.
Evet hocam gitmiyor artık. 7 gün hızlandırma duruyordu hala mesela. Ama yine de gitmiyorm kaynak sorunu, diğer hizlandirmalar sorunu. Süreler çok uzun. Yetişmez.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,183
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri