Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun Oynayarak Para Kazan 2024

Arkadaşlar yılbası nedeniyle 1.5x ödüller var. Şuan 2 tane kolay oyun var.
Rise of Kingdoms bildiğiniz şehir kurma oyunu en çok ödülü 4-5. seviye asker üretmeye veriyor bunuda araştırma binasından yapıyorsunuz. 5. seviyedeki ödülü almak zor lakin gücü ve binayı arttırdıkça ödül alabiliyorsunuz toplam ödül 779,000 satoshi ( Taktik sağlam klana girin ittifak binasını yükseltebildiğiniz kadar yükseltin hızlandırmayı kolaylastırmak için. kırmızı kıristallarınızı sadece marketten hızlandırma almak için kullanın ne kadar hızlandırma görürseniz alın, 2. inşaat yapmayı mutlaka acın, medeniyeti çin seçtim çünki %5 inşaat hızı veriyor klan, teknoloji derken suan %26 inşaat hızım var. )

diğer oyun ise afk arena. Bu oyunda 5 karakter ile savaş yapıp bölüm geçiyorsunuz bölüm geçtikçe sandıkda sürekli xp altın vs birikiyor onları toplayıp karaktere lvl kasıyorsunuz oyunun mantıgı böyle. Bu oyunda 515,000 satoshi veriyor. Toplamda 2 oyundan 1,290,000 satoshiye kadar alabilirsiniz. Rise of Kingdoms bitirme süresi 25 gün afk arenada ise süre yok ne zaman siteden kalkarsa Genelde 1 aydan fazla duruyorlar.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    196.8 KB · Görüntüleme: 26
Arkadaşlar yılbası nedeniyle 1.5x ödüller var. Şuan 2 tane kolay oyun var.
Rise of Kingdoms bildiğiniz şehir kurma oyunu en çok ödülü 4-5. seviye asker üretmeye veriyor bunuda araştırma binasından yapıyorsunuz. 5. seviyedeki ödülü almak zor lakin gücü ve binayı arttırdıkça ödül alabiliyorsunuz toplam ödül 779,000 satoshi ( Taktik sağlam klana girin ittifak binasını yükseltebildiğiniz kadar yükseltin hızlandırmayı kolaylastırmak için. kırmızı kıristallarınızı sadece marketten hızlandırma almak için kullanın ne kadar hızlandırma görürseniz alın, 2. inşaat yapmayı mutlaka acın, medeniyeti çin seçtim çünki %5 inşaat hızı veriyor klan, teknoloji derken suan %26 inşaat hızım var. )

diğer oyun ise afk arena. Bu oyunda 5 karakter ile savaş yapıp bölüm geçiyorsunuz bölüm geçtikçe sandıkda sürekli xp altın vs birikiyor onları toplayıp karaktere lvl kasıyorsunuz oyunun mantıgı böyle. Bu oyunda 515,000 satoshi veriyor. Toplamda 2 oyundan 1,290,000 satoshiye kadar alabilirsiniz. Rise of Kingdoms bitirme süresi 25 gün afk arenada ise süre yok ne zaman siteden kalkarsa Genelde 1 aydan fazla duruyorlar.
AFK Arena yapması çok zor mu ?

AFK Arena yapması çok zor mu ?
Oyunu çözmek lazım. Misal ben şuan günde sadece 10-15 dk bakabiliyorum. bölüm geçtikçe sandıkca xp, altın vs birikiyor siz oyuna girmeseniz bile. Onu toplayıp askere güç basıyorum bu şekilde devam ediyorum. bir yerden sonra oyuna bakmaya gerek yok günde birkaç kez gir ödülü topla. Suan için oyun bitirme zamanıda yok.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri